Çözüldü Sistem ekranı karartıp geri getiriyor ve uygulamaları kapatıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İlker Akbulut

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Lise 1.Sınıf Öğrencisi
RAM
8GB
Bilgisayarda bu sıkıntı ilk bir yere gezmeye gitmiştim orada oyun oynarken bellek şu olamaz read hatası olmuştu. Sonra eve geldiğimde bu hata olmuyor diye sevinmiştim ama sonra bilgisayar kendi kendine ekranı karartıp uygulamaları ya kapatıyor ya da ekran gelse de uygulamalar siyah kalıyor. Uygulamalar siyahken çalışıyor ama hiçbir şey gözükmüyor.

Bu olaydan önce sysdm.cpl'den sanal RAM'i kapattım ama sorun ondan değil diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Çözüm
Ekran kartı sürücülerini temizleyip yeniden kurmayı deneyin. Sadece AMD 540X olanı.

işlemci: amd ryzen 7 3700U with radeon vega mobile gfx
bellek: 8gb
sabit disk:476,94gb kingston om8pcp3512f-aa
grafik aygıtı 1: amd radeon(tm) rx vega 10 graphics
grafik aygıtı 2: radeon 540x series
ağ cihazı 1: qualcomm atheros qca9377 wireless network adapter
ağ cihazı 2: realtek pcle gbe family controller

acer care center uygulamasından baktım

Temassızlık olabilir belki çünkü gezmeye gitmeden önce sıkıntı yoktu laptopta şu anda evde değilim başka bir yere gittim ve sıkıntı daha az oluyor acaba arabada sarsıntıdan mı oluyor bu sıkıntı.

Ekran kartı sürücülerini temizleyip yeniden kurmayı deneyin. Sadece AMD 540X olanı.

Çözüm
Şu anda deneyeceğim yükledim.

Evet şimdi ne yapacağım.

.

@turko35408 cevap yazarsan sevinirim video izlerken oyun oynarken vb aynı hata oluyor hala. Ne yapacağımı bilmiyorum DDU ile ne yapacağım.

Sanal belleği geri aktif ettim ve bir şey fark ettim şarjı çekince şarj 100'den 0A doğru inmiyor 99'dan 0A iniyor.

Neyse Benim Gitmem Lazım Akşam Bakarım Eğer Birşey Yazarsan

Dosya Ekleri

• Görüntü Sürücü Kaldırma Aracı (DDU) 9.07.2023 12_56_31.png
    Görüntü Sürücü Kaldırma Aracı (DDU) 9.07.2023 12_56_31.png
    99,3 KB · Görüntüleme: 9
  • Seçenekler 9.07.2023 13_05_35.png
    Seçenekler 9.07.2023 13_05_35.png
    62 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı