Sistem garantiye girer mi?

lsvnzss

Picopat
Yer
türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 2120 4 çekirdek 3.30 gzh 16gb ram 8x2 1600mhz esonic h61 ddr3 anakart radeon r7 240 4gb 780 mhz dx 11 ekran kartı everest astral mini atx kasa
Meslek
öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Ben bir PC aldım 2 ay önce neyse kullanıyordum. Bayağı her şey normal çalışırken sabah açtığımda ekran gelmedi ne yaptıysam ve diyorlar ki siz açıp bir şeyine mudahale ettiyseniz garantiye girmez ama PC geldiğinde görüntü gelmemişti. O zaman yetkili servisle Whatsapp'tan görüntülü parçaları çıkar tak yapmıştım sizce kullanıcı kasayı açıp oynamış deyip ürünün geri gelme ihtimali var mı? Garantiden 2 yıl garantisi vardı. Diğer bileşenler sağlam ekran klayve vb.

Başka bir HDMI kablosuyla dene olmazsa eğer ekran kartını cıkar sarı uclarını nazikce silgiden sil başıma gelmişti. Ve kablolama bayağı kötüymüş.

Hocam garantiye girmez diye dokunmuyorum şu anda kargoda zaten sadece girer mi girmezmi diye sordum yani.

Başka bir HDMI kablosuyla dene olmazsa eğer ekran kartını cıkar sarı uclarını nazikce silgiden sil başıma gelmişti. Ve kablolama bayağı kötüymüş.

Yakında bir dükkan varsa satan oradan alabilirsiniz eğer olmazsa iade edin kabloyu.

Televizyona taktım HDMI ile no signal.

Hocam garantiye girmez diye dokunmuyorum şu anda kargoda zaten sadece girer mi girmezmi diye sordum yani.

Ekran kartını çıkarıp takmak garantiyi bozmaz zaten anlaşılmaz bile ve konuyu actıktan sonra garantiye gönderseydiniz daha mantıklı olurdu belki cözüm bulunur hiç uğraşmak zorunda kalmazdınız.

Televizyona taktım HDMI ile no signal.

Anlamak mı istemiyorsunuz? İsterseniz 100 tane TV'ye takın HDMI kablosu bozuksa TV'ye gelmez zaten. Yeni bir tane alıp denemeniz lazımdı. Ve HDMI'yı umarım ekran kartına takmışsınızıdır.

Ekran kartını çıkarıp takmak garantiyi bozmaz zaten anlaşılmaz bile ve konuyu actıktan sonra garantiye gönderseydiniz daha mantıklı olurdu belki cözüm bulunur hiç uğraşmak zorunda kalmazdınız.

Anlamak mı istemiyorsunuz? İsterseniz 100 tane TV'ye takın HDMI kablosu bozuksa TV'ye gelmez zaten. Yeni bir tane alıp denemeniz lazımdı. Ve HDMI'yı umarım ekran kartına takmışsınızıdır.

Evet HDMI çalışıyor ekran yansıtıcı var TV de onu HDMI ile bağladığımda çalışıyor HDMI'de sorun yok dediğinizi gayet iyi anlıyorum.

Şimdi HDMI sağlam diyorsunuz kasayı TV'ye bağlıyınca TV'ye görüntü geliyor mu ve HDMI'yı umarım ekran kartına takmışsınızıdır.

Evet ekran kartına bağladım görüntü gelmemişti neden olduğunu hiçbir türlü çözemedim.

Geri
Yukarı