Sistem geri yükleme başarısız oldu

lazkopat1599

Hectopat
Merhaba, sistem geri yükleme yapıyordum başarısız oldu ve mavi ekran çıktı. PC açılmıyor sıfırlamak istemiyorum, tekrar geri yükleme yapmak istediğimde ise C sürücüsüne geri yükleme kapalı gözüküyor ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba hizmetler kısmındaki birim gölge kopyası o dosyamıza sağ tıklayıp özellikler butonundan ve açılan pencerede başlangıç ayarını otomatik olarak yaşıyoruz daha sonra hizmet durumu sekmesinden başlatıp uygula yapıp çıkıyoruz eğer böylede çözülmez ise kendiniz bir geri yükleme saati oluşturup deneyin yine olmaz ise acronis true image yöntemi ile yeni bir form da buluşalım iyi formlar dilerim.

Merhaba hizmetler kısmındaki birim gölge kopyası o dosyamıza sağ tıklayıp özellikler butonundan ve açılan pencerede başlangıç ayarını otomatik olarak yaşıyoruz daha sonra hizmet durumu sekmesinden başlatıp uygula yapıp çıkıyoruz eğer böylede çözülmez ise kendiniz bir geri yükleme saati oluşturup deneyin yine olmaz ise acronis true image yöntemi ile yeni bir form da buluşalım iyi formlar dilerim.
Pc açılmıyor mavi ekranda kalıyor otomatik onarım işe yaramıyor

Sistem dosyalarında eksiklik bozukluk var. O yüzden repair istiyor. Kurulum dvd si takıp başlatırsanız eksik bozuk dosyaları dvd den tamamlayacak. Windows USB si nden sistem kurtarma araçlarından komut istemini açın. Komut isteminde sfc /scannow yapın, tarasın.

Fakat sistem dosyaları durup dururken kendi kendine silinmez bozulmaz. Ya virüs falan vardır. Yahut HDD ya da SSD nizde bir bozukluk vardır.

Sistem dosyalarında eksiklik bozukluk var. O yüzden repair istiyor. Kurulum dvd si takıp başlatırsanız eksik bozuk dosyaları dvd den tamamlayacak. Windows USB si nden sistem kurtarma araçlarından komut istemini açın. Komut isteminde sfc /scannow yapın, tarasın.

Fakat sistem dosyaları durup dururken kendi kendine silinmez bozulmaz. Ya virüs falan vardır. Yahut HDD ya da SSD nizde bir bozukluk vardır.
Usb ön yükleme diski oluşturuyorum pc yi sıfırlamadan bununla kurtarmak için ne yapmam lazım

Harddiskinde bad sectör olabilir eğer çok değerli birşeyin yok ise format atmayı dene eğer ki var ise knopix benzeri cd den çalışan işletim sistemi yada windows minipe ile aç pc yi yedeklerini al formatla.

Harddiskinde bad sectör olabilir eğer çok değerli birşeyin yok ise format atmayı dene eğer ki var ise knopix benzeri cd den çalışan işletim sistemi yada windows minipe ile aç pc yi yedeklerini al formatla.
Bad sektör yok pc de sorunda yok amd ekran kartı driverdan kaynaklandı sorun geri yükleme yaparken yine aynı dönemi seçtim sorunlu döneme geldiği içinde açılmadı pc şuanda usb ön yükleme diski ile onar dedim c yi açtım cmd den sfc scannow yaptım yeniden başlayayım mı yoksa başka bir işlem var mıdır yapacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı