Sistem geri yükleme nasıl yapılır?

UserHakan

Hectopat
Makaleler
12
Yer
Mars
Merhabalar. Öncelikle sorunum şu: Ben 1-2 yanlış dosya sildim bunlarda birtakım hatalara neden oldu. Bu yüzden ben sistemi geri almak istiyorum ama o yükleme ekranında kalıyor. Sonra bilgisayarı açıp kapatıyorum ve sistem geri yükleme başarısız diyor. Ne yapacağım, yani hiçbir şekilde geri yükleme yapmıyor. Format atmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam format için erken , eğer aldığınız hata bir dll hatasıysa "C++" yazılımlarını yeniden yüklemeye çalışın .
Ya bilmiyorum ama oyunlara fln girmek isterken hata fln veriyor birde o ekran lag varmış gibi oluyor acaba 60 hz ekrandan dolayı olabilir mi o olay
Yani gerçekten format da atmak istemiyorum

Ya bilmiyorum ama oyunlara fln girmek isterken hata fln veriyor birde o ekran lag varmış gibi oluyor acaba 60 hz ekrandan dolayı olabilir mi o olay
Yani gerçekten format da atmak istemiyorum
Hocam ilk önce "C++" yazılımlarını onarmayı deneyin , olmazsa CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp "sfc /scannow" komutunu yazın diğer bir olasılıkda zararlı bir yazılım olabilir Kaspersky ile sisteminizi taratın. Son çare "C" diskinde hata taraması yapın.

Hocam ilk önce "C++" yazılımlarını onarmayı deneyin , olmazsa CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp "sfc /scannow" komutunu yazın diğer bir olasılıkda zararlı bir yazılım olabilir Kaspersky ile sisteminizi taratın. Son çare "C" diskinde hata taraması yapın.
Bi Kaspersky ile taratıcam sonuçları yazarım akşam
@414605 ya hocam 100k dosya taradı hala %1 bu bitmez hocam

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı