Sistem güçlendirmek için ekran kartı vs SSD almak

Efsane2512

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
No.1 - Koyu Siyah
03:00 ────────────● ∞
⇆ㅤ◁ㅤ❚❚ㅤ▷ㅤ↻
Arkadaşlar bilgisayarımın yavaş olma nedini kesinlikle HDD, HDD'im resmen 15MB/s okuyor, ama ekran kartımda işlemcime göre kötü ve ben Bannerlord oynamak istiyorum (işlemcim i5 -2400 3.10GHz), ama günümün bir kısmını da YouTube, Google gibi yerlerde geçiriyorum. Sizce 2. el SSD alıp işletim sistemimi ona kurup sistemi mi hızlandıriyim yoksa ekran kartı alıp Bannerlord'mu oynayayım? 2. el SSD'ler kötü oluyor ama param onlara yetiyor, ekran kartı alırsam GTX 550 alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam GTX 550 ile Bannerlord'u rahatça oynayabileceğinizi hiç sanmıyorum. Ben bile 1050 Ti FX6350 sistem ile 600 kişilik savaşlarda drop yiyorum kalabalık taraflara baktığımda.

Bütçenizi söylerseniz daha fazla yardımcı olabiliriz. Ayrıca 2.el SSD'ye kesinlikle bulaşmayın. Bannerlrod oynamak istiyorsanız GeForce NOW'dan oynamanızı öneririm.

Bütçenizi söylerseniz daha fazla yardımcı olabiliriz. Ayrıca 2.el SSD'ye kesinlikle bulaşmayın. Bannerlrod oynamak istiyorsanız GeForce NOW'dan oynamanızı öneririm.
GeForce now ve bannerlord parası ödeyeceğine sisteme bir tık daha kaliteli parçalar alır.

Bannerlordu boşver. Temiz 0 bir ssd alabilirsen önce SSD al. Daha sonra ihtiyaç varsa ram. Ondan sonra ekran kartı.

Yeni konular

Geri
Yukarı