Sistem İncelemesi Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Silinen üye
Türkçe yazılarım nasıl bu arada? Bu bir yazı çalışması değil yanlış anlamayın. :) Sadece söylemek istediklerimi düzenli türkçe yazım kurallarına uyarak yazmaya çalıştım.
( Burada bile hata var "düzenli türkçe yazım kurallarına uyarak" yerine " Türkçe kurallarına uyarak, düzenli bir şekilde..." şeklinde yazılması gerekir.)
Yazınızda birçok yerde anlatım bozukluğu ve yazım yanlışları mevcut. Sadece ilk yazınızda gözüme çarpan yerleri belirteyim :)
yaptığınız bütün emeklerden dolayı çok teşekkür ederiz
( "yaptığınız bütün emeklerden" derken anlatım bozukluğu var", "bütün emeklerinizden dolayı çok teşekkür ederiz" demeniz daha doğru olurdu. Yani "yaptığınız" kelimesi gereksiz olmuş.)

(doğrusu "olmazsa")

işte onlardan eğer alırsanız bence böyle bir sisteme böyle bir SSD iyi giderdi
( yüklemin zaman ekini yanlış kullanmışsınız)

(darboğaz)

Nvidia kartlar daha sessiz çalışıyorlar
( cansız varlıklar için yüklemde -lar -ler eki kullanılmaz )

Bu arada yakında çıkacak yeni nesil Broadwell-E işlemcileri çıkacak
(çıkacak çıkacak diye 2 kez yazmışsınız)

sabırsızlıkla dört gözle
(sabırsızlıkla ve dört gözle aynı anlamda kullanılan kelimelerdir.)

("yapınki" yazarken "ki" bağlaç olduğu için ayrı yazılır. Doğrusu "yapın ki" olmalıydı.)

bunun türkçed anlamı bu sistemde herhangi bir uyumsuzluk veya darboaz olma ihtimalinin %0 olduğunu belirtiyor yani hiçbir uyumsuzluk yoktur.
("türkçed" yerine "Türkçede" olmalıydı, "darboaz" yerine "darboğaz"

Bunlar sadece ilk yazınızdaki anlatım bozukluğu veya yazım yanlışı bulunan yerler. Belki birkaçını atlamış da olabilirim :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
295X2X2 yapıldı zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı