Sistem Intel ekran kartını görmüyor

İşlemci modelini alabilir miyim rica etsem.

İşlemci modelini alabilir miyim rica etsem.

Sisteminiz nedir?

i7-4770S 8 GB RAM 3.10 GHz
Söyle diyeyim bilgisayarımın ekranına görüntü gelmiyordu bende bilgisayarımı bilgisayarcıya götürdüm bugün geldi MDP kablosu bozulmus normalde MDP girişini kullanıyordum o bana DP girişli kablo verdi ve bilgisayarım Intel ekran kartını okumuyor görüntü bağdaştırıcılarında normalde yazardı çıkmıyor orada
Intel ve AMD ekran kartı var ama Intel'i görmüyor kablouyu kasanın arka tarafında başka bir yere takmış ondan dolayı mı görmüyordur?

i7-4770S 8 GB RAM 3.10 GHz
Söyle diyeyim bilgisayarımın ekranına görüntü gelmiyordu bende bilgisayarımı bilgisayarcıya götürdüm bugün geldi MDP kablosu bozulmus normalde MDP girişini kullanıyordum o bana DP girişli kablo verdi ve bilgisayarım Intel ekran kartını okumuyor görüntü bağdaştırıcılarında normalde yazardı çıkmıyor orada
İntel ekran kartı dediğiniz muhtemelen onboard'dır. Götürdüğünüz bilgisayarcı onu devre dışı bırakmış olablir. Çünkü devre dışı olmasa mutlaka aygıt yöneticisinde görünürdü.

İntel ekran kartı dediğiniz muhtemelen onboard'dır. Götürdüğünüz bilgisayarcı onu devre dışı bırakmış olablir. Çünkü devre dışı olmasa mutlaka aygıt yöneticisinde görünürdü.
Katılıyorum.

Intel ekran kartı dediğiniz muhtemelen onboard'dır. Götürdüğünüz bilgisayarcı onu devre dışı bırakmış olabilir. Çünkü devre dışı olmasa mutlaka aygıt yöneticisinde görünürdü.

BIOS üzerinden kontrol edebilir misin onboard kartı deaktif etme özelliği mevcut mu diye?

Nasıl yapacağım o işlemi? Bir tek format atmasını biliyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı