Sistem internete bağlanınca sistem çöküyor

chan1348

Centipat
Daha fazla  
RAM
3
SSD veya HDD modeli
ST9320325AS
Ekran kartı
AMD Mobilty Radeon HD 5000 Series
İşlemci
Intel(R) Core(TM) le CPU M 330 @ 2.13GHz 2.13 GHz
Selamünaleyküm oncelikle birkaç ay önce PC erkan kırıldı 5 ay oldu sonra bugün PC açtığım an mavi ekran verdi. Hep verdi açılınca çöktü en sonra disk taraması var si yaptım iyi gibi şu an int baglayinca PC anindaa çöküyor yardım edin PC: Toshiba Satellite l650.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamünaleyküm oncelikle birkaç ay önce PC erkan kırıldı 5 ay oldu sonra bugün PC açtığım an mavi ekran verdi. Hep verdi açılınca çöktü en sonra disk taraması var si yaptım iyi gibi şu an int baglayinca PC anindaa çöküyor yardım edin PC: Toshiba Satellite l650.
temiz bir format atın hocam sistem dosyaları arızalı gibi.

İşletim sisteminiz nedir?.Windows 11 ise bu sistemde sıkıntı yapıyor olabilir.Daha az sistem isteyen bir İşletim siistemi kullanınız.Şuan da herhangi bir Windows sorunu var ise gidermek için Komut ekranına girerek "sfc/scannow" komutu ile sistem dosyalarının doğrulamasını yapınız.

İşletim sisteminiz nedir?.Windows 11 ise bu sistemde sıkıntı yapıyor olabilir.Daha az sistem isteyen bir İşletim siistemi kullanınız.Şuan da herhangi bir Windows sorunu var ise gidermek için Komut ekranına girerek "sfc/scannow" komutu ile sistem dosyalarının doğrulamasını yapınız.
Pc windows 10 hocam komutu deniyecegim

temiz bir format atın hocam sistem dosyaları arızalı gibi.
Haklısınız ama ekran kırık imkansiz

Hocam komutu denedim ama.
Yenidne başlat dedi.
Yaptım ama olmadı.
PC ekran kırk olsa bile 2. Windows'um var :)
Ama kasıyor falan zaten yeni PC alacağım.
Yazda hepinize teşekkürler :)

Hocam komutu denedim ama.
Yenidne başlat dedi.
Yaptım ama olmadı.
PC ekran kırk olsa bile 2. Windows'um var :)
Ama kasıyor falan zaten yeni PC alacağım.
Yazda hepinize teşekkürler :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı