Sistem İşletim sistemini görmüyor

Rstarks

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarımda 1 tane 240GB SSD ve 1TB HDD var. Geçenlerde HDD'in ömrü bittiği için yeni bir 480GB SSD aldım, fakat HDD'yi çıkarıp SSD'yi taktığım zaman.
Reboot and select proper boot device or ınsert boot Media in selected boot device hatasını alıyorum, işletim sistemi 240GB SSD de yüklü. Yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Bilgisayarımda 1 tane 240GB SSD ve 1TB HDD var. Geçenlerde HDD'in ömrü bittiği için yeni bir SSD aldım, fakat HDD'yi çıkarıp SSD'yi taktığım zaman.
Reboot and select proper boot device or ınsert boot Media in selected boot device hatasını alıyorum, işletim sistemi SSD de yüklü. Yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkür ederim.
PC açılırken bios ekranına girin hangi harddiske kuruluysa onu seçin.

Bilgisayarımda 1 tane 240GB SSD ve 1TB HDD var. Geçenlerde HDD'in ömrü bittiği için yeni bir SSD aldım, fakat HDD'yi çıkarıp SSD'yi taktığım zaman.
Reboot and select proper boot device or ınsert boot Media in selected boot device hatasını alıyorum, işletim sistemi SSD de yüklü. Yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkür ederim.
Bios boot için ssd yi 1 e al

Windows kurulu ssd yi bios ta boot sırasında 1 e alıcaksın
WhatsApp Image 2023-07-15 at 3.16.44 PM.jpegHdd takılıyken

WhatsApp Image 2023-07-15 at 3.16.44 PM (1).jpegHddyi çıkarıp yerine ssd taktığım zaman.

Durumun senin söylediğinde bir alakası yok o kadar basit olsaydı konu açmazdım. Ayrıca söylediğin şeyin benim yaşadığım sorunla bir alakası yok o zaman hdd takılıyken de açılmazdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı