Sistem kapandı ve açılmıyor

Loboshow

Centipat
Merhaba. PC oyun oynarken direkt kapandi. Power isigi falan gitti, hiçbir tepki vermiyor ama klavye ve kulakligi taktigimda isiklari yaniyor. Ama Power tusu isigi da gitti. Ve hiçbir tepki vermiyor. 2 gundur ilk kapandiginda bastigimda fanlar 1 saniye donup geri kapandi. O da olmuyor artik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. PC oyun oynarken direkt kapandi. Power isigi falan gitti, hiçbir tepki vermiyor ama klavye ve kulakligi taktigimda isiklari yaniyor. Ama Power tusu isigi da gitti. Ve hiçbir tepki vermiyor. 2 gundur ilk kapandiginda bastigimda fanlar 1 saniye donup geri kapandi. O da olmuyor artik.

Aynı sorun sanırım bakabilirsiniz konuya.

Bildiğim kadarıyla ekran kartı ya da işlemcide bir sıkıntı olsa sistem yine de tepki verir.
En azından fanlara güç gitmesi lazım.
Benim şahsi fikrim güç kaynağında sıkıntı olduğu yönünde.
Güç kaynağı fişi çekmiş olabilir.

Edit: "ama klavye ve kulakligi taktigimda isiklari yaniyor." bu kısmı kaçırmışım. Bu bağlantılara elektrik gidiyorsa güç kaynağında sorun yoktur diye düşünüyorum.

Mouse klavye falan isiklari yaniyor ama Power'in isiklari yanmiyor ve tus hiçbir tepki vermiyor paketledim garantiye gonderecegim artik Teknobiyotik'den almistim.
Teknobiyotik teknik servise yolladim test edip arizayi bulup değistirdiler PSU arizaliymis kargo suresi falan toplam 8 gunde gitti geldi sorun cozüldü. Bu arada teknik servis kaliteliydi 2 kere aradilar bilgi verdiler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı