Sistem kapanırken 0x000...8 hatası

Cigarette

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Az önce bilgisayarımı kapatırken şöyle bir hata aldım. Nedir ne değildir bilgisi olan yardımcı olursa iyi olur. Hata kodunu aşağıya bırakıyorum, şimdiden teşekkürler.

IMG_20231124_003446.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'le alakalı, diyor ki RAM'in bir bölümdeki veri okunamamış. Bu hatayla sürekli karşılaşıyorsan ramleri bir kontrol et.

MSI DragonCenter kullanıyorsan da olabilir.

Uygulamayı tekrar yükleyin ya da kaldırın sorun devam ediyor ve sürekli böyle hatalar alıyorsanız Windows'un Windows bellek tanılama aracını kullanın.

Son düzenleme:
İşletim sisteminizin en son sürümünü kullandığınızdan emin olun. MSI DragonCenter kullanıyor musunuz?
RAM'le alakalı, diyor ki RAM'in bir bölümdeki veri okunamamış. Bu hatayla sürekli karşılaşıyorsan ramleri bir kontrol et.

MSI DragonCenter kullanıyorsan da olabilir.

Uygulamayı tekrar yükleyin ya da kaldırın sorun devam ediyor ve sürekli böyle hatalar alıyorsanız Windows'un Windows bellek tanılama aracını kullanın.
Evet dragon center kullanıyorum, daha doğrusu dragon center değil de MSI center kullanıyorum, hatta bu akşam girip bir kaç ayar filan yaptım. Ve bu hatayla ilk kez karşılaştım, müsait bir vakitte bios ve windows sürümlerini de kontrol edeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı