Sistem kapanmıyor

Mustafa Ersoy

Centipat
Daha fazla  
Sorunum 12 Nisan'da başladı. 2 3 günde bir oluyordu. Yeniden başlatırsam "yeniden başlatılıyor", kapatırsam "kapatılyorda" kalıyordu. 20 Nisan günü format attım. Düne kadar sorun olmadı ama dün yine başladı. Dün 5 6 saat açık kaldı PC ve o sırada extra ne indirip ne yaptim diye düşündüm. Scratch indirdi kardeşim, sunum ödevimi yaptım, PES 21 indirmeye başlattım Steam'den ve kardeşim biraz MC oynadı. Az önce bir yeniden başlatayım dedim (yine öğlenden beri açık PC) yine aynı sorun. Maalesef açma tuşuna basılı tutarak kapadım. Uzun vadede bunun sorun yaratacağını biliyorum ve çözmek istiyorum. Hatta 7 Nisanda Kaspersky almıştım onu da şu an iade etmek ile uğraşıyorum mail atıprum belki ondandır diye. Sizce neden arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum, Riot Vanguard ile mi alakalı, sistemim mi bozuk (sfcscannow yaptım bir şey bulmadı) anlamadım ve üzülüyorum böyle bir sorun yaşadıgım ıcın, yardımlrınızı beklıyorum...

Ben de sorunu anlayamadım. Bir bilene danışın ya da bilgisayarcıya götürün. Bir tek sizde yaşanan bir sorun.
Tamamdır, edge yerine googleı artık varsayılan tarıyıcı yaptım, kapamadan once vanguard ve kasperskyı kapıyom, bir daha olursa aldıgım yere gamegaraja yollarım büyük ihtimal. Teşekkür ederim dönüşlerin için.

Yeni konular

Geri
Yukarı