Sistem kendi kendine Komut İstemi'ni açıyor

Dodo1903

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Star Destroyer
Merhabalar, başlıkta görmüş olduğunuz gibi bazen laptopumda siyah bir pencere açılıp 5-10 sn sonra gidiyor. Bu başıma 2 defa geldi, ilk başta pek önemsemedim ama sonradan merak ettim. Fotoğrafını aşağıya koyuyorum. Virüs kaynaklı olabilir diye düşündüm fakat McAfee Plus kullanıyorum + olarak Malwarebytes ile tarattım temiz çıktı. Zaten bilgisayarı geçen hafta garantiden aldım orada da format atılmıştı. Cevaplarınızı bekliyorum.

Ekran Görüntüsü (37).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı uygulamalar veya sistem uygulamaları bu tarz şeyler yapabiliyor.Temp klasörlerini temizleyin.Ciddi bir sorun yok.Hatta hiç sorun yok.

Merhabalar, başlıkta görmüş olduğunuz gibi bazen laptopumda siyah bir pencere açılıp 5-10 sn sonra gidiyor. Bu başıma 2 defa geldi, ilk başta pek önemsemedim ama sonradan merak ettim. Fotoğrafını aşağıya koyuyorum. Virüs kaynaklı olabilir diye düşündüm fakat McAfee Plus kullanıyorum + olarak Malwarebytes ile tarattım temiz çıktı. Zaten bilgisayarı geçen hafta garantiden aldım orada da format atılmıştı. Cevaplarınızı bekliyorum.

Eki Görüntüle 731323

Bu herhalde ipconfig sorunu bende bu sorunu yaşadım eski PC'ye internete giriyorum 4 5 deva CMD açıyordu bir de internetsiz olunca açılışta bile ipconfig yapıyordu oyunlarımı oynayamıyordum tam ekran rahatsız oluyordum keşke format attırsamtım çok pişmanım laptopu format atmamıyorum şimdi bir format atmanı öneririm size bir de tam tarama yapınız.

Bu herhalde ipconfig sorunu bende bu sorunu yaşadım eski PC'ye internete giriyorum 4 5 deva CMD açıyordu bir de internetsiz olunca açılışta bile ipconfig yapıyordu oyunlarımı oynayamıyordum tam ekran rahatsız oluyordum keşke format attırsamtım çok pişmanım laptopu format atmamıyorum şimdi bir format atmanı öneririm size bir de tam tarama yapanız.
Bir geçen hafta çıktı onda pek önemsemedim bir de şimdi.Anladığım kadarıyla bir güncelleştirmeden sonra başladı bu sorun.
Process Explorer yazılımı ile hangi programın açtığını kontrol ediniz.
Nasıl kullanılıyor acaba bu program?
Process Explorer yazılımı ile hangi programın açtığını kontrol ediniz.
Yükledim ama nasıl kullanacağım?
SFC/SCANNOW yaptım bir şeyleri bulup onarmış heralde öyle yazdı.Umarım düzelmiştir.
Bir geçen hafta çıktı onda pek önemsemedim bir de şimdi.Anladığım kadarıyla bir güncelleştirmeden sonra başladı bu sorun.

Nasıl kullanılıyor acaba bu program?

Yükledim ama nasıl kullanacağım?
SFC/SCANNOW yaptım bir şeyleri bulup onarmış heralde öyle yazdı.Umarım düzelmiştir.
Düzelmemiş :( .Hangi uygulamanın sebep olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı