Sistem kendi kendine restart atıyor ve mavi ekran veriyor

Gregorian

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımı temizlemek için format atmak istedim. Formattan sonra bilgisayar açılırken mavi ekran hatası verdi. Sürücüleri güncellemek için uğraşırken bilgisayar kendine reset atmaya başladı. 8 9 kere reset atarken zar zor sürücüleri kurdum. Kernel hatası çözümü olduğu söyleniyor diye Realtek Audio driveri devre dışı bıraktım ve 1 dakika sonra tekrar mavi ekran verdi. Lütfen yardımcı olun bilgisayarı servise göndermek istemiyorum, teşekkürler.
Güncelleme: Şuanda güvenli mod açık kullanıyorum. Kapanma veya mavi ekran hatası almadım. USB'deki windows isosu problemli olabilir mi?

Son düzenleme:
Güvenli modda mavi ekran hatası almıyorsanız sorunun sürücü kaynaklı olma ihtimali yüksektir. Driver Booster kullanarak yüklemediniz sürücüleri inşallah?

Güvenli modda mavi ekran hatası almıyorsanız sorunun sürücü kaynaklı olma ihtimali yüksektir. Driver Booster kullanarak yüklemediniz sürücüleri inşallah?
Hayır. Açılışta windows kendi kurabildiğini kurdu. 8 9 kere restart attığı için ne kadar sağlıklı kurdu bilemem.

DDU ile ekran kartı driveri ses driveri kaldırmayı deneyeceğim. En kötü elimde Xubuntu kurulum flashı var onu takıp yeniden Windows indireceğim. Tekrar servise göndermek işkence gibi geliyor. Umarım servise göndermek zorunda kalmam.

Son düzenleme:
Dump paylaşır mısın alternatif çözüm aramak yerine?
Güvenli Mod ama ağ destekli olan versiyon üzerindeysen Technopata girip paylaş.

Dump paylaşır mısın alternatif çözüm aramak yerine?
Güvenli Mod ama ağ destekli olan versiyon üzerindeysen Technopata girip paylaş.
Buyrun

Ses sürücülerini güncelle.

Ekran kartı sürücünün en güncelini yüklemen lazım.
Hata veriyorlar.

DDU ile sürücü kaldırma rehberini veriyorum.

Ve bir de Realtek Ethernet sürücüsü çöküyor.

Ses sürücülerini güncelle.

Ekran kartı sürücünün en güncelini yüklemen lazım.
Hata veriyorlar.

DDU ile sürücü kaldırma rehberini veriyorum.

Ve bir de Realtek Ethernet sürücüsü çöküyor.
Anakartın kendi sitesinden indirdim hocam. Ekran kartı ve sesi kaldırdım ddu ile. Etherneti nasıl kaldırmalıyım.

Donanım Kimliği ver, güncelini vereyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı