Sistem kendi kendine restart atıyor ve mavi ekran veriyor

Gregorian

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımı temizlemek için format atmak istedim. Formattan sonra bilgisayar açılırken mavi ekran hatası verdi. Sürücüleri güncellemek için uğraşırken bilgisayar kendine reset atmaya başladı. 8 9 kere reset atarken zar zor sürücüleri kurdum. Kernel hatası çözümü olduğu söyleniyor diye Realtek Audio driveri devre dışı bıraktım ve 1 dakika sonra tekrar mavi ekran verdi. Lütfen yardımcı olun bilgisayarı servise göndermek istemiyorum, teşekkürler.
Güncelleme: Şuanda güvenli mod açık kullanıyorum. Kapanma veya mavi ekran hatası almadım. USB'deki windows isosu problemli olabilir mi?

Son düzenleme:

Donanım Kimliği ver, güncelini vereyim.

Dosya Ekleri

• 20210919_183435.jpg
    20210919_183435.jpg
    283 KB · Görüntüleme: 37

Son Güncelleştirmeler yazısına tıkla.
Oradan çıkan en güncel sürümü indir.

Kurulum da şöyle:

Önce indirdiğin dosyayı 7-Zip ya da WinRAR ile ayıkla.

Sonra da oradaki rt640x86 ya da rt640x64 adlı ve Kur Bilgileri olarak tanımlı dosyaya sağ tık yap ve Yükle de.
Kurdum aygıt yöneticisinden baktım. 11.05.2021 olarak gözüktü. Ardından pc dondu ve mavi ekranı yedim.

Bilemedim şimdi hocam.
Windows ISOsu problemli olabilir mi? Donanımsal olsaydı dün cayır cayır oyun oynadım gece 5'e kadar.
Hocam temiz bir iso ile format attım. Açıldıktan sonra mavi ekran verdi ardından bir kaç driver kurabildim. Windows update vs yaptım. Steam vb gibi uygulamaları kurdum tam sevindim oldu diye. Kendi kendine hata vermiş. Dump inceler misiniz tekrar?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı