Sistem Kendini Yeniden Başlatıyor

Bilgisayarım açık kaldığında yeniden başlamıyor fakat herhangi bir oyun oynadığım zaman böyle bir hatayla karşılaşıyorum. Kapanma anını video olarak yakalayabildim.
Aynı sorun bende de oluyor birkaç gündür. Önce ekran kartı driverini silip geri yükledim. Daha sonra da windows 8.1 Usb ile onardım. Şu anlık stabil.

Daha önce buna çok benzer bir durum yaşamıştım ve neredeyse 1 2 hafta uğraşmıştım en son çareyi PSU değiştirmekle bulmuştum sanırım yine aynı çözüm yolunu deneyeceğim.
O zaman sorun Anakartta da olabilir iki kere üst üste aynı durumun başınıza gelmesi garip. Sık sık elektrik kesiliyor mu? Veya bilgisayarı fişinden çekiyor musunuz.

O zaman sorun anakartta da olabilir iki kere üst üste aynı durumun başınıza gelmesi garip. Sık sık elektrik kesiliyor mu? Veya bilgisayarı fişinden çekiyor musunuz?

Maalesef çok sık elektrik kesintisi yaşanan bir yerde yaşıyorum fakat kafama takılan kısım günde 1 2 kere yeniden başlatıyor sonra gün boyu böyle bir şey yaşamıyorum nedense çok garip geliyor. En son biraz önce üst üste bilgisayarım oyun oynamaya çalışırken bu durumu yaşayınca anlam veremedim.

Maalesef çok sık elektrik kesintisi yaşanan bir yerde yaşıyorum fakat kafama takılan kısım günde 1 2 kere yeniden başlatıyor sonra gün boyu böyle bir şey yaşamıyorum nedense çok garip geliyor. En son biraz önce üst üste bilgisayarım oyun oynamaya çalışırken bu durumu yaşayınca anlam veremedim.
Sorun belli oldu denebilir PSU çok elektrik kesintisinden sıkıntı yaşıyor olabilir.

Geri
Yukarı