Sistem kendini yeniden başlatıyor veya çöküyor

emir0723

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Laptopum nadir olarak bir anda tak diye kapanıp yeniden başlıyor. Bilgisayarı zorladığım bir anda değil, öyle normal tarayıcıda falan gezerken de çöküyor. Windows olay günlüğünü (Event Viewer) inceledim ancak alakalı hatalar içerisinde işe yarar hiçbir bilgi bulamadım. Acaba bu problemin sebebini nasıl bulabilirim?

Olay günlüğüne baktığımda aşağıdaki uyarıları görüyorum. Yanlarına uyarıları ve bir iki açıklama yazdım.

event viewr.png

Uyarılardan ilki kablosuz farenin bağlanamaması ile alakalı bir uyarı. Bilgisayar kapandığı veya yeni açıldığı için çıktı muhtemelen.

Onun altındaki 3 hata Oracle VirtualBox ile bağlantılı. Hata içinde sadece fotoğrafta görünen uyarı yazmakta. Olay günlüğüne baktığımda bu hatayı birçok kez farklı yerlerde görebiliyorum. Olay günlüğünü biraz inceledim ve bu uyarının genelde bilgisayar ilk açıldığında ve uyku modundan çıktığında çıktığını gördüm. Yani alakasız gibi göründü bana.

Geri kalan uyarı ve hatalarda bilgisayarın beklenmedik bir şekilde kapandığını belirten ama hiçbir bilgi içermeyen hatalar.

Sebebi nasıl bulabilirim acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı