Çözüldü Sistem kesitleri CPU'nun %25'ini tüketiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Windows + S tuşuna basıp, oraya "CMD" diye aratıp oradan "Komut İstenimi" ni yönetici olarak çalıştırıp sıra ile aşağıdaki kodları girebilir misiniz? Biraz uzun sürebilir.

SFC/SCANNOW
DISM.exe /Online /Cleanup-image /Scanhealth
DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth

.Net Framework 4.5
Visual Studio 2015 için Visual C++
Bunları yüklemeyi/güncellemeyi dener misiniz?

Ek olarak bilgisayarınızda iki ekran kartı varsa Vega GPU sunun dışında bir NVIDIA veya AMD GPU, güçlü olan kartı devre dışı bıraktığında sorunu çözülen insanlar var, deneyebilirsiniz. Ekran kartı driverinden kaynaklanan bir sorunda olabilir diyebiliriz, işlemci ile ne alakası var onu sorabilirsiniz, bende bilmiyorum fakat sorunu çözülen insanlar var bu yöntem ile, %1-2 arasına düşüyormuş.
Sorunu çözdüm laptopu monitör klavye mouse baglı kullanıyordum hepsini cıkardım kullanım %1'e dustu cevaplarınız için teşekkür ederim.
KS
Enes Şenol

Enes Şenol

Picopat
Sorunu çözdüm laptopu monitör klavye mouse baglı kullanıyordum hepsini cıkardım kullanım %1'e dustu cevaplarınız için teşekkür ederim.

Sorunu tekrar yasadım fakat bu sefer sorunu kokten cozdum laptopumun touchpadi calısmıyordu onemsememıstım fakat sorunu tekrar yasadıgımda direk onu dusundum ve arastırırken oylesine touchpad acıktı kapattım sistem kesintileri %0'a dustu yani bozuk bir parcanız var ise neden bu oluyor o parcayı cıkarın ve deneyin

Yeni konular

Yukarı