Sistem mi envanter mi?

Sisteminiz bence gayet güzel ama skin mantığına bir türlü alışamadım ben şahsen, lüzumsuz, ben olsam elime skin geçtipi an eğer gerçekten çok güzel değilse satardım ki burada neredeyse 5k bir paradan bahsediyorsunuz ben olsam satardım, sisteme ram alır anakartı geleceğe dönkük bir şey takar sistem yetmeyeceği zaman yükseltirdim, paranın kalanını da yatırım yapardım kurdan etkilenmemesi için.
Yatırım tavsiyesi değildir.
CS:GO'da bulundurduğunuz envanter diğer oyunlara çok benzemiyor. Çok aktif bir topluluk pazarı var ve inanamayacağınız derecede skinler değerleniyor. Gördüğünüz her skin direk potansiyel nakit zaten.

Sat gitsin yükselt bilgisayarı hem daha yüksek FPS alırsın hem başka oyunları da daha rahat oynamış olursun. Sonuçta skin daha cok vurdurtmuyor en olmadı skin changer kullan.
Komikmis.

Merhaba. Akıl danışacak arkadaşım olmadığı için buraya sormak istedim:
RX580 8 GB R5 2600X 8 GB RAM'lı A320M sistemim var bunu ortalama 12K falan ne kadar ederse satmayı +

Eki Görüntüle 1581963

Böyle 2. sayfa falan dahil toplam 4.5k TL değerinde envanter var.
Bunları satıp RTX3060 Ti'lı sistem almak istiyorum. Sizce mantıklı mı?

Sistem daha mantıklı olur.

CS:GO'da bulundurduğunuz envanter diğer oyunlara çok benzemiyor. Çok aktif bir topluluk pazarı var ve inanamayacağınız derecede skinler değerleniyor. Gördüğünüz her skin direk potansiyel nakit zaten.

Komikmis.
CSGO skin fiyatları biraz bitcoin gibi geliyor bana, geçen M4A1 nerf yedi skinler düştü, o da dikkate değer bir unsur ama ben sıcak para severim :D. Gerçekten zamanla artacağı kesin bir şey olsa bir kenarda saklardım.
Seçkin hesap bile kullanmıyorum gerçi :D

İleriye dönük bir sisteme geçmelisin kesinlikle, bu yükseltmeyi yapmanı tavsiye ederim.

Bilgisayarıma 3. parti yazılım kurmayı düşünmüyorum hocam.
Orası size kalmış ama ben size söyleyeyim şu envanter ne işine yarar hiç bi fikrim yok sadece görsellikten başka bişey değil sistem dizsen daha iyi hem gelecek zamlar gelmeden halletmiş olursun ben olsam satardım. Sistemin yeterli evet ama neden daha iyi olmasın ?
Ve yükseltme envanter kalsın diyenler sabahları ne içiyor söylesinde bizde içelim :DD

Merhaba. Akıl danışacak arkadaşım olmadığı için buraya sormak istedim:
RX580 8 GB R5 2600X 8 GB RAM'lı A320M sistemim var bunu ortalama 12K falan ne kadar ederse satmayı +

Sisteminizin 12K edeceğini düşünmüyorum.
Böyle 2. sayfa falan dahil toplam 4.5k TL değerinde envanter var.
Bunları satıp RTX3060 Ti'lı sistem almak istiyorum. Sizce mantıklı mı?

Güncel bir sisteme geçmeniz mantıklı olacaktır.

Skin changer kullan diyen birinin bu cümleyi yazması ayrı komik geldi.
Orası size kalmış ama ben size söyleyeyim şu envanter ne işine yarar hiç bi fikrim yok sadece görsellikten başka bişey değil sistem dizsen daha iyi hem gelecek zamlar gelmeden halletmiş olursun ben olsam satardım. Sistemin yeterli evet ama neden daha iyi olmasın ?
Ve yükseltme envanter kalsın diyenler sabahları ne içiyor söylesinde bizde içelim :DD

Yeni konular

Geri
Yukarı