Sistem mi envanter mi?

Skinlerin fiyatı gittikçe artıyor, aslında bekletmekte bir seçenek ancak bu envanteri tutmaya değmez. Benim 4-5 yıl önce bıçaklarım oluyordu sürekli ve al sat yapıyordum. Örneğin M9 Bayonet Fade vardı, bendeyken tam 1800₺ idi ve sitelerde 240$ civarına rahatça bulunuyordu. Şu an 1000$ rahat vardır ama 4 yıl için değmez. Demek istediğim CSGO skinleri yatırımlık değilse satın gitsin.

Merhaba. Akıl danışacak arkadaşım olmadığı için buraya sormak istedim:
RX580 8 GB R5 2600X 8 GB RAM'lı A320M sistemim var bunu ortalama 12K falan ne kadar ederse satmayı +

Eki Görüntüle 1581963

Böyle 2. sayfa falan dahil toplam 4.5k TL değerinde envanter var.
Bunları satıp RTX3060 Ti'lı sistem almak istiyorum. Sizce mantıklı mı?
Mantıklı hocam. Sistem toplayın derim.

@DraugRZ Hocam şu an ekran kartı fiyatları çok iyi fiyat da alın istiyorsanız. Hem coin olaylarıda çok kötü fazla talep de yok gibi. Tahminimce max 3500TL geçer gibi envanterden.

1 yılda 3-4 kat artan skinler var, sence de daha mantıklı değil mi?

Haklısın böyle bir şey var hatta benim envanterimdeki kasalar çok değerlenmişti biliyorum ancak illa artacak diye bir olayda yok yani elinde bir fırsat varken değiştirebilir diye düşündüm ki ben olsam öyle yapardım onun ne yapıp yapmayacağı ona kalmış. Yıllarca hiç fiyatı oynamayan skinlerde gördük değerlenecek diye çok uzun süreler beklemeye gerek yok sanki milyonlar kazanılacak.

Ocakta ekran kartlarının fiyatı garanti artacaksa envanteri satmak daha mantıklı ama şu coin mining zımbırtıları bittiği için bu ekran kartları iyice düşer mi muamma lakin şu an sadece 3060'lı sistemi 13500 TL'ye bile bulabiliyorum.

Kasa'yı 12 bine şu an satamam ama ocaktan sonra belki fiyatları artarsa 10-11 bin TL'den satabilirim satmasam bile durur.

Yeni konular

Geri
Yukarı