Sistem Montajı Zor mu?

Flame_

Hectopat
Daha fazla  
Bir sistem toplamak istiyorum, daha önce hiç toplamadım. Ama çok video izledim kablolama hariç her şeyi biliyorum. Sizce yapabilir miyim? Bir parçayı bozmaktan korkuyorum.

Merhabalar, artık günümüzde herşeyi internetten öğrenebiliyoruz, önemli olan doğru kaynakları bulmak. Klavuzları da kullanarak bence yapabilirsin çok zor değil.

Şahsen YouTube'dan bol bol video izledikten sonra çok pürüzsüz geçmişti benim montajım. Technopat'ın sistem toplama videoları ve birkaç yabancı kanalda izlediğim time lapse (kesin ceza yada uyarı alacağım) videoları çok yardımcı oldu.

Bir sistem toplamak istiyorum, daha önce hiç toplamadım. Ama çok video izledim kablolama hariç her şeyi biliyorum. Sizce yapabilir miyim? Bir parçayı bozmaktan korkuyorum.
Ben de çok kolay sanıyordum. Ama parçaları birleştirirken heyecandan az kalsın kalbim duruyordu. Olur da parçalara yanlış bişey yaparım hissi doğuyor insanda.

Az dikkat ederek yaptımı çok kolay ve zevkli bir iştir PC montajı. Zaten heryerinde bir işeret oluyor ters veya yanlış takamazsın. Gücünü deneme parçalarda hepsi kilit sistemli zaten üst üste geldimi çıt diye yerine oturur. Ters sokmaya çalışıp kanırtmadığın sürece hiçbirşey olmaz montajda.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı