Sistem nereden alınmalı?

alicnayddn

Centipat
Merhaba. Ben kasa toplayacağım ve en hızlı şekilde, en performanslı sistemi sorun yaşamadan kullanabilmek istiyorum. Fakat Türkiye'de her konuda olduğu gibi, tüketiciler de yüksek statü biri olmadığı sürece çok mağdur oluyor. Tamam elektronik işi şans işi fakat popüler sitelerde bile binlerce kişi mağdur olmuş aylarca. Ben en güvenilir Vatan'dan veya İncehesap'tan sistem almak olduğunu düşündüm.
Vatan'ın fiziksel mağazası var, erken olur düşüncesiyle ve de fiziksel mağazasıyla güven verici olduğunu düşündüm. Şikayetlere bakınca berbat bir firma olduğunu anladım. %10 geri dönüş olmuş Şikayetvar sitesinde Vatan için. İncehesap sitesinde de mağdur olan var ama burada %100 cevap oranı var ve tek tük mağdur insan çıkıyor, çoğunun sorunu çözülüyor.

Ama ben de o tek tük insan olmaktan korkuyorum. Bir de babam zaten karşı internetten alışverişe. Fiyatlar uçuk düzeyde ve Vatan sakat sistem almaya zorluyor beni. Kasa, PSU çöp, anakart A320. Değiştirsem diyorsun ileride. Hem zararlı çıkarım diyorum hem de dolar 10-20 TL arasında seyredeceği söyleniyor. Vatan'a gidip eli kolu sakat sistemi binlerce TL para verip almak istemiyorum. Ama internetten de mağdur olmaktan korkuyorum. İncehesap'tan onlarca popüler adam sponsorlu sistem yapıyor. Aslında o olay güven vermiyor değil ama korkuyorum işte. Sizin tavsiyeniz nedir? En şeffaf şekilde anlatın sorun olursa sorumluluğu 'benim üstüme yükler' gibi bir düşünceye giren varsa girmesin. Sorun tüketici haklarında.
Altta Vatan'daki sistemle İncehesap sistem aynı fiyat. Not: Vatandakinde A320 diğerinde B450 var.
Video render, grafik gibi işler yapacağım ona göre seçin.
Yavuz selimin sistemini Spec Delta yapıp alacağım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-12-27-22-08-46.png
    Screenshot_2020-12-27-22-08-46.png
    49,5 KB · Görüntüleme: 78
  • Screenshot_2020-12-27-22-12-32.png
    Screenshot_2020-12-27-22-12-32.png
    53,8 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben kasa toplayacağım ve en hızlı şekilde, en performanslı sistemi sorun yaşamadan kullanabilmek istiyorum. Fakat Türkiye'de her konuda olduğu gibi, tüketiciler de yüksek statü biri olmadığı sürece çok mağdur oluyor. Tamam elektronik işi şans işi fakat popüler sitelerde bile binlerce kişi mağdur olmuş aylarca. Ben en güvenilir Vatan'dan veya İncehesap'tan sistem almak olduğunu düşündüm.
Vatan'ın fiziksel mağazası var, erken olur düşüncesiyle ve de fiziksel mağazasıyla güven verici olduğunu düşündüm. Şikayetlere bakınca berbat bir firma olduğunu anladım. %10 geri dönüş olmuş şikayetvar sitesinde Vatan için. İncehesap sitesinde de mağdur olan var ama burada %100 cevap oranı var ve tek tük mağdur insan çıkıyor, çoğunun sorunu çözülüyor.

Ama ben de o tek tük insan olmaktan korkuyorum. Bir de babam zaten karşı internetten alışverişe. Fiyatlar uçuk düzeyde ve Vatan sakat sistem almaya zorluyor beni. Kasa, PSU çöp, anakart a320. değiştirsem diyorsun ileride. Hem zararlı çıkarım diyorum hem de dolar 10-20 TL arasında seyredeceği söyleniyor. Vatan'a gidip eli kolu sakat sistemi binlerce TL para verip almak istemiyorum. Ama internetten de mağdur olmaktan korkuyorum. İncehesap'tan onlarca popüler adam sponsorlu sistem yapıyor. Aslında o olay güven vermiyor değil ama korkuyorum işte. Sizin tavsiyeniz nedir? En şeffaf şekilde anlatın sorun olursa sorumluluğu 'benim üstüme yükler' gibi bir düşünceye giren varsa girmesin. Sorun tüketici haklarında.
Altta Vatan'daki sistemle İncehesap sistem aynı fiyat. Not: Vatandakinde A320 diğerinde B450 var.

İtopya - GameGaraj -İncehesap.

4.5-5K arası bütçem var. Babamı ikna etmek internete, o benim için mesele. Bu toplama işini de bir YouTube videosuyla halledebileceğimi düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Ve sizce kasa iadesi mi daha zor yoksa tek parça iadesi mi? Sorun yaşamaktan korkuyorum. Malum baba parası. Başıma kakar bir sorun olursa ve elimde patlarsa sistem. Tavsiyenizi bekliyorum.

Bence toplayın hocam. Bütçe söylerseniz toplayalım.

Knk bence hiç düşünmeden yavuz selimin kası bende daha önce ince hesap güvenilirmi? Diye konu açtım arkadaşlar gönül rahatliyla güvene bilirsin dediler ram aldim sıkıntısız sorunsuz geldi.

Vatan'ın fiziksel mağazası var, erken olur düşüncesiyle ve de fiziksel mağazasıyla güven verici olduğunu düşündüm. Şikayetlere bakınca berbat bir firma olduğunu anladım. %10 geri dönüş olmuş şikayetvar sitesinde Vatan için. İncehesap sitesinde de mağdur olan var ama burada %100 cevap oranı var ve tek tük mağdur insan çıkıyor, çoğunun sorunu çözülüyor.

Ama ben de o tek tük insan olmaktan korkuyorum. Bir de babam zaten karşı internetten alışverişe. Fiyatlar uçuk düzeyde ve Vatan sakat sistem almaya zorluyor beni. Kasa, PSU çöp, anakart a320. değiştirsem diyorsun ileride. Hem zararlı çıkarım diyorum hem de dolar 10-20 TL arasında seyredeceği söyleniyor. Vatan'a gidip eli kolu sakat sistemi binlerce TL para verip almak istemiyorum. Ama internetten de mağdur olmaktan korkuyorum. İncehesap'tan onlarca popüler adam sponsorlu sistem yapıyor. Aslında o olay güven vermiyor değil ama korkuyorum işte. Sizin tavsiyeniz nedir? En şeffaf şekilde anlatın sorun olursa sorumluluğu 'benim üstüme yükler' gibi bir düşünceye giren varsa girmesin. Sorun tüketici haklarında.

GameGaraj'dan da bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı