Sistem önerisi

vedat yıldız

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Reyzen 7 7800x3d
Gigabyte 7800 xt
Msi b650 m gaming wifi
Powerboots 120 mm
Msi 650 w psu
Kingston 2 tb m2 ssd
Meslek
Kimya mühendisi
Merhaba arkadaşlar halihazırda i7-12650H işlemciye sahip NVIDIA 4060 105+35 W dağerinde ekran kartı olan Monster laptop kullanıyorum. Koşulsuz iade hakkımı kullanıp iade etmeyi planlıyorum. Bu özelliklerde ve performansta bir masaüstü kasa almayı düşünüyorum. Masaüstü bilgisayardan pek anlamadığım için yardımınıza ihtiyacım var. Hazır sistem veya parça parça önerinizi bekliyorum. Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar halihazırda i7-12650H işlemciye sahip NVIDIA 4060 105+35 W dağerinde ekran kartı olan Monster laptop kullanıyorum. Koşulsuz iade hakkımı kullanıp iade etmeyi planlıyorum. Bu özelliklerde ve performansta bir masaüstü kasa almayı düşünüyorum. Masaüstü bilgisayardan pek anlamadığım için yardımınıza ihtiyacım var. Hazır sistem veya parça parça önerinizi bekliyorum. Saygılar.

Bütçe nedir?

Anakart ile SSD yükseltmesi yaparak almanızı tavsiye ederim. Üstüne para da kalır.

AMD işlemci sevmiyorsanız buna da bakılabilir ama aradaki fiyat farkı cidden değmez bence.

Anakart ile SSD yükseltmesi yaparak almanızı tavsiye ederim. Üstüne para da kalır.

AMD işlemci sevmiyorsanız buna da bakılabilir ama aradaki fiyat farkı cidden değmez bence.
sdd ve ram yükseltmesi yaptığımda 29 bine geliyor ancak taksit olmadığı için erteliyorum bu siteyi

SSD ve RAM yükseltmesi yaptığımda 29 bine geliyor ancak taksit olmadığı için erteliyorum bu siteyi.

1700948896514.png

Hocam böyle diyor ama, kredi kartını girdiniz mi? Taksit seçenekleri sonradan çıkıyor olabilir.

bu kasa da wifi-bluetooth nasıl oluyor ben en çok bunları kullanıyorum
Bu bütçede DDR5'ten şaşmayın.

Anakartı B650 yapıp alabilirsiniz.

Geri
Yukarı