Sistem önerisi

Bu bilgisayar alınır mı? Başka öneriniz var mı?

https://www.hepsiburada.com/dragos-...lgisayari-pm-HBC00003JQW9C?magaza=atombilişim

Dostum merhaba sana önerim Hepsiburada çiçek sepeti Teknosa gibi sitelerde farklı satıcılardan satılan ürünlerden ziyade invertus gaming.gen.tr İtopya Sinerji gibi sitelerden almak çok çok daha mantıklı olacaktır attığını linkteki satıcı atom bilişim atom bilişim bu ülkede zamanı geçmiş diyebilirim yani düşük fiyatlı ürünlerin satışıyla tanınmış bir firma haberin olsun, bunun haricinde eğer bütçenin ne kadar olduğunu yazabilirsen elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Attığım sistemi alın eğer 30k verecek iseniz alper rende PC'sinden daha güçlüdür.

Hocam yalnız önerdiğiniz sistemde i7'ye 6750XT var yani ekran kartı o kadar sağlam bir ekran kartı değil...

Aynen o işlemciye o ekran kartı yakışmamış fakat ekran kartını yükselttiğinde 30k yı çok rahat geçer.

Dostum zaten ekran kartını yükseltmeden 32 bin lira yani sağlam bir ekran kartı ekstra 6.000 lira yapar bu da 38.000 lira yapar adam diyor ki zaten maksimum bütçem 30 bin lira.

Hangi anlamda sağlam değil ki render işleri ile uğraşacaksa elbette 3070 Ti'lı PC alınabilir ama günlük işler oyun vs çok daha iyi.

Hocam hiç AMD ekran kartı kullandın mı bilmiyorum ama 4 sene AMD ekran kartı kullandım daha doğrusu aldığım ilk ayda ekran kartını söküp yerine NVIDIA bir ekran kartı aldım, ekran kartı sürekli çöküyor çünkü sürücüleri çok eksik.

Yeni konular

Geri
Yukarı