Çözüldü Sistem parçaları birbirine değiyor sıkıntı olur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mavibeyin

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ak Saray
Kule tipi hava soğutma var. Core Frozr S bunun montajini yapıp gondermişler. Yalnız ekran kartını takamıyor, bir şekilde taktım. Sırt sırta bindi birbirine değiyor çalıştirmadım, bir şey olur diye.

Anakart: TUF B450M- Plus.

IMG_20201012_121727.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kule tipi hava soğutma var. Core Frozr S bunun montajini yapıp gondermişler. Yalnız ekran kartını takamıyor, bir şekilde taktım. Sırt sırta bindi birbirine değiyor çalıştirmadım, bir şey olur diye.

Eki Görüntüle 699274
Hocam sogutucu ters duruyor.

Eki Görüntüle 699274
Sogutucı ters duruyor.

Eki Görüntüle 699274
Hocam sogutucu ters duruyor.

Eki Görüntüle 699274
Sogutucı ters duruyor.

Son düzenleme:
Çözüm
Ekran kartini alt slota tak diyen arkadaslar hayatlarinda pc montaji yapmamislar cok belli o ekran karti alt slota takilmaz. Bu sekilde kullan hic problem olmaz.Cpu sogutucu ekran kartina değse bile ekran kartinin arkasinda koruyucu plaka vardir. Ekstra fan yeri var ise alip takabilirsin hava sirkulasyonu icin

Sen kasayı değiştir kasayı 😅. Biraz daha sürseydi yeni pc toplatacaklardı sana vallahi. Sorunu çözdüğüne sevindim. İlk postunda logo niye böyle abuk sabuk duruyor diye düşündüm ama onu bir teknik servisin ters taktığı aklıma gelmezdi. Hep beraber pc yi toplayan arkadaşa yürekten bir alkış. 👏

Geri
Yukarı