Çözüldü Sistem parçaları birbirine değiyor sıkıntı olur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mavibeyin

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ak Saray
Kule tipi hava soğutma var. Core Frozr S bunun montajini yapıp gondermişler. Yalnız ekran kartını takamıyor, bir şekilde taktım. Sırt sırta bindi birbirine değiyor çalıştirmadım, bir şey olur diye.

Anakart: TUF B450M- Plus.

IMG_20201012_121727.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kule tipi hava soğutma var. Core Frozr S bunun montajini yapıp gondermişler. Yalnız ekran kartını takamıyor, bir şekilde taktım. Sırt sırta bindi birbirine değiyor çalıştirmadım, bir şey olur diye.

Eki Görüntüle 699274
Hocam sogutucu ters duruyor.

Eki Görüntüle 699274
Sogutucı ters duruyor.

Eki Görüntüle 699274
Büyük ihtimal ekran kartın işlemcinin yaani radyatör bloğunun sıcaklığından etkilenecek ekran kartın mesela 65° ise bu durum göz ardı edilerek 75° olur yani normal sıcaklıktan fazla ısınır ekran kartın. Kısa devre konusuna gelirsek cip kısmına denk gelmiyor ise veyatta ordaki küçük elemanlara temas ederse kısa devre göz ardı edilebilir veyatta bu bir plastik olsa bile kisa devreden kurtulsan bile sıcaklık başına bela olur en kısa sürede kasa'yı değiştirmeni tavsiye ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı