Sistem parçaları nerede satılabilir?

berat3636

Hectopat
Yer
kars
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Elimde bir sürü kasa işlemci RAM vb var. Satmak istiyorum ama buralardan alıcı çıkmayacağı kesin. Kars ın ilçesinde yaşıyorum. Param güvende satıcıyı korumuyor alıcıyı koruyor. Letgo desen dolandırıcı dolu. Ömür boyu benimle mi yaşayacak bunlar?

Elimde bir sürü kasa işlemci RAM vb var. Satmak istiyorum ama buralardan alıcı çıkmayacağı kesin. Kars ın ilçesinde yaşıyorum. Param güvende satıcıyı korumuyor alıcıyı koruyor. Letgo desen dolandırıcı dolu. Ömür boyu benimle mi yaşayacak bunlar?

Buranın 2.el bölümünde iyi bir fiyattan koyarsan alıcı çıkabiliyor ve bence en güvenli burası olur dolandırıcılık durumlarında da yardım oluyor diye biliyorum.

Buranın 2.el bölümünde iyi bir fiyattan koyarsan alıcı çıkabiliyor ve bence en güvenli burası olur dolandırıcılık durumlarında da yardım oluyor diye biliyorum.

Technopat'ta dolandırılmaya karşı önlem var mı ki? Nasıl bir önlem.

Letgo sahibinden yapın biraz indirimli koyarsanız satarsınız.
(Bu mesaj ile 500 mesaja ulaştım 2.el kategorisi açıldı :D )

Artık bana da açılsın istiyorum elimde bir sürü şey var ve almak istediklerim de var neyse konu dışına çık mıyım bence buradan satın en iyisi.
Bir de polisle uğraşçaz he. Ailem kesinlikle uğraşmaz. Allahından bulsun der bırakır. Bana da yıllarca "ben dedim değil mi" derler.
Kanka başka kimle uğraşıcaksın öyle bir durumda :D

Geri
Yukarı