Sistem RAM'leri 2000MHz gösteriyor

Phobla

Hectopat
Görev Yöneticisi'nden falan da baktım 2133MHz olması gereken RAM'ler 2000MHz gözüküyor nasıl yükseltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS uzerinden XMP etkinlestirmeyi deneyin. Aklima takilan bir sey var, neden 2000 MHz gosteriyor ki? Anlam veremedim ama MHz degerini yukseltmek istiyorsaniz BIOS uzerinden XMP ayarini etkinlestirin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

BIOS uzerinden XMP etkinlestirmeyi deneyin. Aklima takilan bir şey var, neden 2000 MHz gosteriyor ki? Anlam veremedim ama MHz degerini yukseltmek istiyorsaniz BIOS uzerinden XMP ayarini etkinlestirin.

Benim laptop tek kanal 2133MHz ydi aynı özelliklere sahip 2. RAM'i taktım ama 2000MHz'ye düştü.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı