Sistem Sağ ya da Sol Tıklamaları Algılamıyor

Luzengor

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 2 haftadır bilgisayarımda görev çubuğu, masaüstü simgeleri ve tarayıcı üzerine imlecin tıklamaması sorununu yaşıyorum. İmleç tüm dosyaları görüyor algılıyor fakat üzerinde ne sağ tık ne de sol tık basamıyorum. Bu durumu sadece alt+CTRL+Del tuşlarına basıp açılan sayfadaki orada da tek tık yetmiyor, 2 kere basmak zorunda kalıyorum. Görev yöneticisine sanki uygulama arka plandaymış ben ilk önce uygulamayı seçip sonra komuta veriyormuşum gibi, görev yöneticisine gir çık yapınca düzeliyor. Her saatte 1 kere oluyor neredeyse. Windows gezgini kitleniyor gibi geliyor bana ve onu görev yöneticisi ile uyarmadıkça hiçbir tıklama işlemi olmuyor tarayıcılarda dahil. Umarım bir çözümü vardır. Donanım olarak hatasız bir sisteme sahibim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek tek bütün dosyaları tarattım artık denemediğim şey kalmadı..Diskler sağlam ram sağlam , sistem dosyaları sağlam gözüküyor virus trojen taraması 3-4 farklı markadan yaptım..Gerçekten bitmiyor çilem..Son çarem galiba temiz bir kurulum..Varmı başka düşüncesi olan

Geri
Yukarı