Sistem sıcaklığı 127 derece olarak görünüyor

Gokberk_DRY

Hectopat
Makaleler
9
Yer
Antalya
System auxtın0 vb. sıcaklıkları 100 derecenin üzerinde, bana bu çok inandırıcı gelmedi 127 derece olsa şu an hastanede yatıyordum, sensör bozuk olabilir mi? Veya anakart eski o yüzden olabilir mi?

1621448660445.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı bir program ile kontrol eder misin sıcaklıkları? Değerler yanlış gözüküyor gibi o programda.

System auxtın0 vb. sıcaklıkları 100 derecenin üzerinde, bana bu çok inandırıcı gelmedi 127 derece olsa şu an hastanede yatıyordum, sensör bozuk olabilir mi? Veya anakart eski o yüzden olabilir mi?

Eki Görüntüle 1031363
Kaloriferler iyiymiş.
Hocam büyük ihtimal sensörler bozuk, 128'e yakın olduğu için içimden bir ses böyle olduğunu söylüyor.

Yüksek ihtimal sensör bozuktur, bildiğim üzere yaklaşık son 10 yılda üretilen işlemciler 100 derece üstünde kendini otomatik kapatırlar, Hele bu değer 127 iken eski ve yeni farketmez zaten.

Eki Görüntüle 1031363
Hiçbir işlemci o sıcaklıkta çalışamaz içindeki parçalar erir, sensörler veya program bozuk.

Geri
Yukarı