Sistem tamirinden sonra FPS düşüşü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Simon_Angler

Picopat
Dün bilgisayarimi acmaya gittigimde acilmadi. Ben de internet kafeye götürdüm. Adam sag olsun yapti. Ama eve geldigimde bilgisayarim eskiden actigi hatta yuksek FPS aldigi oyunlarda 30-40FPS almaya başladım. Ben de internette arastirdim DxDiag diye bir şey buldum. Bilgisayari toplarken ekran kartim RTX 2070 fakat simdi GTX 550 Ti vardi. Ekran kartima ne oldu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün bilgisayarimi acmaya gittigimde acilmadi. Ben de internet Cafe'ye götürdüm. Adam sag olsun yapti. Ama eve geldigimde bilgisayarim eskiden actigi hatta yuksek FPS aldigi oyunlarda 30-40FPS almaya başladım. Ben de internette arastirdim DxDiag diye bir şey buldum. Bilgisayari toplarken ekran kartim RTX 2070 fakat simdi GTX 550 Ti vardi. Ekran kartima ne oldu?

Tamir yapılırken parçaların çalınmış olabilir. Benim de başıma geldi.

Bu tür troll konuları lütfen konu dışı bölümünde açın.

Ben RTX 2080Ti sistemimi götürdüm. 10600k işlemci vardı. Ekran kartı ve işlemciyi söküp sisteme APU işlemci takmış. Ama zaten internet kafenin adı Hain Cafe. Adından anlamalıydım.
Isınma şikayetiyle laptop verdim, kasa olarak geri aldım. Fps düştü ama olsun artık püfür püfür. Teşekkürler mahalle tamircisi.

Dün bilgisayarimi acmaya gittigimde acilmadi. Ben de internet Cafe'ye götürdüm. Adam sag olsun yapti. Ama eve geldigimde bilgisayarim eskiden actigi hatta yuksek FPS aldigi oyunlarda 30-40FPS almaya başladım. Ben de internette arastirdim DxDiag diye bir şey buldum. Bilgisayari toplarken ekran kartim RTX 2070 fakat simdi GTX 550 Ti vardi. Ekran kartima ne oldu?
Kardeşim çabuk git ve ekran kartını iste adam ekran kartını çalmış birde sağolsun diyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı