Sistem Tavsiyelerinde Neden Bizim Düşüncelerimiz Alınmıyor?

• Konuyu başlatan Simo Hayha
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 518
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Simo Hayha

Ziyaretçi
@Silinen üye arkadaşın geçenki konusu dikkatimi çekmişti.
İntel Core İ5 4690K ve MSI GTX970 Sistem Toplama
Şimdi de bu konunun kapatılması açıkçası çok mantıksız bir şey.
Mesela bu konuda sistemde dikkatimi çeken bir hata var. Ama tak konu kapanmış. Sayın adminler önerilerini tabii ki yapıyor ve yapabilir. Ancak tak diye konunun kapatılması kötü bir durum. Hayali diğeceğim de, yorumdan anlaşılıyor ki değil.
Sistemde soğutucu yok. Ekran kartı modeli hatalı. Kasa da nisbeten hatalı. Uyarmamız gerek. Direk konuyu kilitlerseniz olmuyor.

Geçen sefer ben de aynı konuyu açmıştım fakat nafile. 2250TL isteyen adamın konusuna "Kasım Ayı Sistem Tavsiyeleri" linki atılıp niye kilit vurulur, anlamış değilim.
Eğer başka bir nedenden konu/konular kilitlendiyse, bu da mesajların içinde belirtilmeli.

Ayrıca arkadaşın seçtiği Omega modelinin GTX980 versiyonu yük altında 74 derece sıcaklık görüyor. Bu da göz önüne alınmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Caps Lock ve konu başlığında yardım kelimesi nedeniyle henüz ilk mesajı olmasına rağmen tereddüt edilmeden 1 ay banlanan üye. Ceza bitiminde bir sistem toplama konusu daha açmasına izin vereceğiz. Öte yandan hayali sistem toplama konularının kapanması gibi bir uygulamamız da yok. Kapanan konular tamamen kendi iyi niyetimizle diğer kullanıcıların vakitlerinin boşa çalınmaması adına kapanmışlardır. Bunu da çok sık yapmıyoruz zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı