Çözüldü Sistem temizlikten sonra çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fgunduz090

Kilopat
Yer
Mersin, Mezitli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam sabah temizlemek için kablolarını çıkardığım bilgisayarı çalıştıramadım. Sabah temizlemek için bir kabloyu çıkarmıştım ama nasıl takılı olduklarını hatırlamadığım için rastgele taktım. Bana doğru takma şeklini gösterebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 4535E64D-5CEB-4C9A-B002-E01B8D2705A3.jpeg
    4535E64D-5CEB-4C9A-B002-E01B8D2705A3.jpeg
    140,8 KB · Görüntüleme: 36
Çözüm
Takacağın yerin altında yazıyor sanki. Kabloların üstünde de isimleri vardır. Oraya bakarak takabilirsin.
Takacağın yerin altında yazıyor sanki. Kabloların üstünde de isimleri vardır. Oraya bakarak takabilirsin.
Hallettim fakat bilgisayar üzerindeki led ışıklar düşük voltaj gibi yanıyor acaba bu durum led kablosuyla mı alakalı yoksa power kablosuyla mı?

Hangi ışıklardan bahsediyorsun? Kabloyu tam oturtamamış olabilirsin. Dediğim şekilde mi yaptın?

Evet yaptım, bilgisayarda çalıştı ama sanki düşük voltajda çalışıyormuş gibi hissettim, bir de bilgisayarın Power tuşu LED'li bahsettiğim güçsüz yanan hatta yanmayan LED o.

Evet yaptım, bilgisayarda çalıştı ama sanki düşük voltajda çalışıyormuş gibi hissettim, bir de bilgisayarın Power tuşu LED'li bahsettiğim güçsüz yanan hatta yanmayan LED o.
+ -'nin yerini değiştirip dener misin? Bundan önce kabloyu çıkartıp aynı yerine takmayı dene, takamamış olabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı