Sistem toplama 2000-2500 TL

SLİ

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Bilgisayar topluycam fakat gerçekten çok kararsız kaldım. Öncelikle şöyle bi sistem topladım 2000 tl.
nPWXGR.png

Ama yaklaşık 1-2 ay daha beklersem buna 500 tl daha ekleyebilirim eğer eklersem bu sistemde ne değiştirmeliyim görüşlerinizi bekliyorum.

Bence 2 ay daha bekleyip 3 bin TL'ye İntel tabanlı bir sistem toplamanız oyun açısından daha iyi olur. 3 bin TL'ye daha iyi bir sistem toplanabilir.

Tabii ki toplanır ama bu sistem bana yeter zaten gerçekten güçlü bi sistem bana göre eğer 500 tl daha eklersem ne eklemeliyim yada yükseltmeliyim ?

Peki bu nasıl haftasonu 2500 tlye iner.
JLl0Bj.png

Hafta sonu %30 indirimle tabiki ucuzlayacaktır . Ama benim şahsi düşüncem SSD'yi sonraya bırakıp hafta sonu daha az bir fiyatla dediğim sistemi daha rahatça almak . Zaten SDD oyunlarda açılış hızı , Pc açılış hızı gibi faktörleri etkiler . Yani SSD'yi Çıkarırsanız daha rahatlarsınız ve fiyatı dengeleyebilirsiniz . Ama isterseniz alabilirsiniz .

Son düzenleme:
Hafta sonu %30 indirim ekleneceğinden fiyat tabiki ucuzlayacaktır . Ama benim şahsi düşüncem SSD'yi sonraya bırakıp hafta sonu daha az bir fiyatla dediğim sistemi daha rahatça almak . Zaten SDD oyunlarda açılış hızı , Pc açılış hızı gibi faktörleri etkiler .
Haklıymışsınız. Fiyatların yükseldiğini unutmuşum. :) Ama ben de haklıyım çünkü kırmızı fiyatlar indirimde demek oluyor :)

Peki bu nasıl haftasonu 2500 tlye iner.
JLl0Bj.png

Düzenliyeyim o indirimli haliymiş (Yeni öğrendim). Ama benim şahsi düşüncem SSD'yi sonraya bırakıp hafta sonu daha az bir fiyatla dediğim sistemi daha rahatça almak . Zaten SDD oyunlarda açılış hızı , Pc açılış hızı gibi faktörleri etkiler . Çıkarırsanız daha rahatlarsınız ve fiyatı dengeleyebilirsiniz .

Haklıymışsınız. Fiyatların yükseldiğini unutmuşum. :)

Ben de yeni öğrendim :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı