Sistem Toplama Konuları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
B

bilinmeyenkullanici1

Ziyaretçi
Arkadaşlar, artık isim vermek durumundayım. İnsanların sistem toplama konularına hayali sistem nedeniyle ceza veren yöneticiniz Mikail Fidan'ın aynı gün açtığı birden fazla sistem toplama konuları ve laptop tavsiyeleri buyrun. Mikail Fidan ya çok zengin, ya da hayal kurmayı çok seviyor. Daha atmadığım çok konu linki var. Aynı gün sorulan laptop önerilerini saymıyorum bile. Technopat Sosyal kurallarındada 1 ay içerisinde en fazla 1 sistem toplama konusu açılabilir diyor. Kendisi insanlara ceza veriyor, ama Mikail Fidan'a kimse ceza vermiyor. Tarihlere dikkat edin. Ayrıca kendisinin açtığı hayali sistem toplama konularını aramadan sizde bulabilirsiniz. İyi hayallar Mikail Fidan. İşte adaletsizlik. @SypeR eğer bu durumda yöneticiniz ceza almassa, Technopat Sosyal kurallarını değiştirmeniz gerekiyor. Buyrun:

Son düzenleyen: Moderatör:
Üzgünüm ama yanlış anlamışsın onları amaçları aynı şeyi isteyenlere yol göstermek mesela 2000 TL sistem önerisi kullanıcıların oradan örnek alarak yapması için yapılmış eğitici konular böyle eleştirmen çok yanlış.

Üzgünüm ama yanlış anlamışsın onları amaçları aynı şeyi isteyenlere yol göstermek mesela 2000 TL sistem önerisi kullanıcıların oradan örnek alarak yapması için yapılmış eğitici konular böyle eleştirmen çok yanlış.
Okumadınız galiba, hepsinde kendime sistem topluyorum demiş.

O zaman canlandırma olduğu söylenseydi.

Konu silinsin o zaman. Ancak ilk bakışta insan böyle düşünüyor.

Bu soruların cevapları defalarca verildi. Bunlar LEVEL okur sorularıdır, yönetim ekibinin soruları değildir. Bu tip soruların ve cevapların da Technopat Sosyal'de bulunması için konular açılıp cevaplanıyor. Ufak bir aramayla bu sorunun cevabını defalarca öğrenebilirdiniz.

Kendin yazıyorsun kendin cevaplıyorsun | Technopat Sosyal

Sanırım seni ifşa etmenin artık zamanı geldi...

Önceden açılmış tam 4 hesabın var. Silinen hesabı da sayarsak 5. hesabın moderatör arkadaşa küfürden dolayı 2 sene banlanmış:

Konu da burada: Forum Üyelik Dondurma | Technopat Sosyal

Banlandıktan hemen sonra da hemen gidip aynı isimle yeni hesap ve bu konu açılmış:

Eski hesabımın silinmesini istiyorum | Technopat Sosyal

Çift hesap yasak olmasına rağmen buna nasıl cesaret ettiğini merak etmemin yanında bu konuyu kimsenin fark etmemesine de şaşıyorum sadece...

Her neyse, bu gibi insanların zamanını çalarak hırsızlık yapan birinin Sosyal'de olmaması gerek. Tüm hesaplarını banlıyoruz....

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı