Sistem toplama önerisi

Bütçe
4000

dkusbazoglu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Elimde 4000 TL civarı bir para var ve sistem almayı düşünüyorum. Aşağıda sizlere iki tane sistem bırakacağım ve önerilerinizi bekliyor olacağım.
Genel amacım oyun oynamak yayınla renderla pek işim olmaz ama ilerisi için net bir şey diyemeyeceğim.
Sizden istediğim sıcaklık konusunda ekran kartı hangisi daha iyi, hangisi daha az ısınır hangisi beni daha uzun süre götürür lütfen değerli yorumlarınızı paylaşın. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar 1660super li olan sistemi önerirseniz onda psuyu corsair 550 w ve ramleri corsair olarak değişmek istiyorum ne düşünüyorsunuz? Yoksa 590 li sistem iyi mi

Son düzenleme:
Kesinlikle UBER. Çünkü sadece oyun oynayacakmışsınız, GTX 1660 Super daha iyi olur. RX 590 70-80 FPS alırken; GTX 1660 Super 90-100 FPS alır.

Bence sadece PSU'yu değiştirin. Apacer RAM'lerin sorun çıkaracağını düşünmüyorum. RAM yerine kasayı Corsair Spec-Delta güncelleyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı