Sistem toplamak için ne zaman beklenmeli?

Vakit nakittir cümlesinin en bariz örneği Türkiye piyasası. Zaman ilerledikçe fiyatlar artacak yılbaşından sonra el deymez muhtemelen. Geçen her gün aleyhe işliyor.

Ben bu ülkede bir şeyin fiyatının düştüğünü pek görmedim. Şahsen böyle düşündüğüm içinde kendi sistem siparişimi bu hafta pazartesi verip topladım. Onun için paranız hazırsa hemen toplayın derim.

Ben bu ülkede bir şeyin fiyatının düştüğünü pek görmedim. Şahsen böyle düşündüğüm içinde kendi sistem siparişimi bu hafta pazartesi verip topladım. Onun için paranız hazırsa hemen toplayın derim.

Geldi mi sistem hocam? İncehesap'tan sipariş vermeyi düşünüyorum da bekleyemem diye Vatan'a gitmeyi düşündüm. Ama orada da en FP sistem normal fiyatının 300 400 TL üstünde maalesef.

Malum ekran kartları hangi sebeple veya amaçla bilinmez fiyatları artıyor. Ben sistem toplamak istedim ama adam akıllı bir sistem 10 bin TL'yi geçiyor. Sizce en uygun ne zaman? 3060 gelecek deniyor.
Bekleme kardeşim, bizim ülkenin perakende satıcıları pek iyi niyetli değiller. Dolar 4 ken aldığı işlemciyi dolar 7 ye çıkınca üstüne koya koya satıyor. Korona ile birlikte hem stoklar aşırı düşüşte hem de bizim ülkenin fahiş fiyatları orta da zaten. En kötü 1080p sistem toplayım desen 8 9 lira tutuyor. Ha dersen ki ben gider o parayı çöpe atarım, güç kaynağından ekran kartının soğutmasından kısarım, kasaya para vermem aynı sistemi 5 6 liraya da alırsın ama 1 2 sene sonra yok psu patladı yok görüntü gitti gelmiyor diye konu açarsın burada. Burası Türkiye, eğlenmek, iyi vakit geçirmek bizim için lüks.

Daha yeni i3-10100F anakart kasa psu RAM aldım 3K. Euro cinsinden alsam 250 euroya alıyorum bütün hepsini. Allahtan ekran kartım var beni 1 sene daha idare eder. Şu piyasada beklerseniz toplayamazsınız. Fırsatçı satıcılarımız sağolsun dolar düşüyor zam yapıyorlar. Elimde imkanım olacak da hepsine ceza keseceğim de neyse. Ağzımı bozamam.

Geldi mi sistem hocam? İncehesap'tan sipariş vermeyi düşünüyorum da bekleyemem diye Vatan'a gitmeyi düşündüm. Ama orada da en FP sistem normal fiyatının 300 400 TL üstünde maalesef.

Ben İtopya'dan montajsız bir şekilde pazartesi gecesi siparişi verdim salı kargoya verildi çarşamba elime ulaştı. Açıkçası onca şikayetten sonra kafadan 1 hafta sürer diyordum ama şaşırtıcı derecede hızlı çıktılar. Sanıyorum ki kargo sürecini montaj uzatıyor. Eğer montajsız alacaksanız muhtemelen sizin de 2-3 güne elinize ulaşır. Bu arada Eskişehir'de yaşıyorum.

Ben İtopya'dan montajsız bir şekilde pazartesi gecesi siparişi verdim salı kargoya verildi çarşamba elime ulaştı. Açıkçası onca şikayetten sonra kafadan 1 hafta sürer diyordum ama şaşırtıcı derecede hızlı çıktılar. Sanıyorum ki kargo sürecini montaj uzatıyor. Eğer montajsız alacaksanız muhtemelen sizin de 2-3 güne elinize ulaşır. Bu arada Eskişehir'de yaşıyorum.
Hocam yakında olduğunuzdan öyle olmuş olabilir. Ben itopyadan soğutucu aldım. Samsun'a 2 günde geldi. Yine kısa bir süre ama eğer dağıtım şubesi sınırları bölge olarak içerisindeyse çok hızlı geliyor kargolar.

Geri
Yukarı