Sistem toplamak için uygun zaman nedir?

Virüs konusu daha sürecek gibi işletmelerin çoğu kapalı açık olanlarda çok iş yapamıyor marketler harici uçuşlar otobüs seferleri vs. Dolar daha düşecek gibi değil bence şuan paranız varsa toplayin.

Virüs konusu daha sürecek gibi işletmelerin çoğu kapalı açık olanlarda çok iş yapamıyor marketler harici uçuşlar otobüs seferleri vs. dolar daha düşecek gibi değil bence şu an paranız varsa toplayin.

Bilemedim ben de. Yaza PS4'ümü satıp öyle alacaktım. Ancak 1-2 ay önceki fiyatlar ile şimdiki fiyatlar arasında dağlar kadar fark var. Yaza korona biraz daha düzelecek gibi. Hem karne indirimi falan gelirse öyle almam kolaylaşabilir.
Bence en doğru zaman, paranın olduğu zaman.
Param var aslında ama yine de ne kadar uygun fiyata gelirse o kadar iyi benim için. Yazın korona düzelebilir ve fabrikalar üretime başlayabilir. Bugünkü Türkiye verileri gayet iç açıcıydı.

Bilemedim ben de. Yaza PS4'ümü satıp öyle alacaktım. Ancak 1-2 ay önceki fiyatlar ile şimdiki fiyatlar arasında dağlar kadar fark var. Yaza korona biraz daha düzelecek gibi. Hem karne indirimi falan gelirse öyle almam kolaylaşabilir.

Param var aslında ama yine de ne kadar uygun fiyata gelirse o kadar iyi benim için. Yazın korona düzelebilir ve fabrikalar üretime başlayabilir. Bugünkü Türkiye verileri gayet iç açıcıydı.

Hocam seçim sizin fakat şu an sokağa çıkma yasağı vs derken ülke ekonomisi pek iyi gitmiyor ki bu dünya genelinde böyle bence dolar daha da yükselecek yaza da düşeceğini sanmam.

Ben de Vatan mağazaları açılır açılmaz toplayacağım şimdiden çok heyecanlıyım.

Peki siz ne diyorsunuz. Üretim başlayabilir gibi mayıs'a. Haziran gibi fiyatların düşeceğini umuyorum. Şu an talep yok zaten ve stoklar bitmek üzere. Bu fiyatların ondan kaynaklandığını düşünüyorum.
Hocam seçim sizin fakat şu an sokağa çıkma yasağı vs derken ülke ekonomisi pek iyi gitmiyor ki bu dünya genelinde böyle bence dolar daha da yükselecek yaza da düşeceğini sanmam.

Aslında ben zaten dolar ile alacağım için dolar konusu sıkıntı değil. Benim için sıkıntılı olan korona yüzünden artan fiyatlar. Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için ayrıca.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı