Sistem Toplamak İsteyenler İçin Öneri

Benim tavsiyem işlemciyi dikkatli taksınlar :D (pinleri eğip toplu iğne ile düzeltip garanti sayesinde yenisini almış arkadaş olarak tavsiyem )

Sistem konusunda kararsızım garanti olayı falan ama Klavye, Mouse, Kulaklık kesinlikle tercih edilmelidir diye düşünüyorum sistem olayı biraz sakat gibi geliyor bana. Mesela Logitech g430 alıcaksın türkiyede ki fiyatlar 250+ olarak başlıyor ama amazonda 50 dolar yani 150 lira yapar bayağı ucuza getirmiş oluyorsun açıkcası Ekipman konusunda alın derim ama sistemde ben güvenemiyorum :D

@Energize şimdi bi parça getittirsem, ne kadar vergi biner?
Belirli bir vergi binmez. Amazona gir istediğin sistemi al, ülkemize gönderilen parçalar ile. Orda ödeme kısmına geçtiğinde en sağda tüm ödemeleri görebilirsin. Vergilerin, Kargon, Gümrükte sıkıntı çıkarsa ek gümrük parası. Gümrükten sıkıntısız geçerse gümrük için verdiğin para sana geri döner.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı