Sistem toplamanın yaşı olur mu?

Kendi başıma ilk bilgisayar toplama işini geçtiğimiz aralık ayında yaptım. O zaman 65 yaşındaydım. Şimdi 66 oldum. Bir sürü hatam oldu. YouTube videoları izleyerek hepsini çözebildim. Şimdi eski bilgisayarımı satıp yeniden bu defa mikro bir bilgisayar toplamayı planlıyorum.

Kendi başıma ilk bilgisayar toplama işini geçtiğimiz aralık ayında yaptım. O zaman 65 yaşındaydım. Şimdi 66 oldum. Bir sürü hatam oldu. YouTube videoları izleyerek hepsini çözebildim. Şimdi eski bilgisayarımı satıp yeniden bu defa mikro bir bilgisayar toplamayı planlıyorum.

Dayı helal olsun sana şimdiki gençler örnek alsın.

İyi bir sistem toplamak için piyasadan iyi haberdar olmak ve fiyat performans parçalarını iyi bilmek gerekiyor. Bunlar bilindiği taktirde yapılması gereken tek şey sipariş vermek ve gelince sistemi monte etmek.

RAM'leri slotlarına takmak için bastıramayacak kadar küçük,
Hangi parça ne bunu göremeyecek kadar yaşlı değilseniz
Bayağı herkes toplar.

Siz boza boza yapmayı da ögrenırsınız bu yaşta bilgisayar kullanabılıyor ve hatta toplayabılıyorsanız sıstemı.

Ne sallamasından bahsediyorsunuz? Gereksiz yere alıntı yapmayın.
Gereksiz alıntı ile alakası yok boş boş hala uzatan sizsiniz. Konu sahibi düzgünce soru sormuş 3 yaşından bahsediyorsunuz. Düzgünce örnek olarak 13 yaş ve altı yapmamalı gibisinden bir şey söyleseydiniz bir şey demeyecektim. 😀

Ben de 35 yaşımda yeni sistem topladım severek oyunlarımı oynuyorum diyecektim ki neredeyse 2 katı olan biri varmış.
İyi eğlenceler dilerim size de.

Geri
Yukarı