Sistem video belleği 0 MB gözüküyor

asizby

Hectopat
Daha fazla  
Fotoğraflarda göründüğü gibi NVIDIA 610M ekran kartım(laptop) kullanılmıyor.
Yanmış olabilme olasılığı var mı?
Teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    58 KB · Görüntüleme: 127
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    14 KB · Görüntüleme: 109
sistem video belleğinin 0 olması aslında iyi bir şey. Bunun anlamı şu: Sizin ekran kartınızın üzerinde yerleşik olarak yeterli bellek mevcut... Sizin ekran kartınızın üzerinde yeterli tümleşik bellek olduğu için RAM'den kullanmıyor. Bu sebepten sistem video belleği 0 görünüyor.

sistem video belleğinin 0 olması aslında iyi bir şey. Bunun anlamı şu: Sizin ekran kartınızın üzerinde yerleşik olarak yeterli bellek mevcut... Sizin ekran kartınızın üzerinde yeterli tümleşik bellek olduğu için RAM'den kullanmıyor. Bu sebepten sistem video belleği 0 görünüyor.

Şöyle bir şey daha var geçtiğimiz günlerde League of Legends oyununu 610M ile başlatmayı denedim grafik aygıtı çalıştırılamadı diye bir hata verip oyunu kapattı.

Ekran kartınız artık eskidi, fazla bir performans beklentiniz olmasın. Orada ki yazan şey sizin performansınıza etki edecek bir şey değil.

Demek istediğim şu mesela PES 2013 açıyorum diyelim bu ekran kartıyla başlatıyorum ilk başta hiçbir gelişme yok aksine kasıyor ama onboard olan HD Graphics 3000 ile başlatınca daha fazla performans alıyorum.

Demek istediğim şu mesela PES 2013 açıyorum diyelim bu ekran kartıyla başlatıyorum ilk başta hiçbir gelişme yok aksine kasıyor ama onboard olan HD Graphics 3000 ile başlatınca daha fazla performans alıyorum.
Nasıl bir işlem yaparak nvdia kartınız ile başlatıyorsunuz? Bir de baktığım kadarı ile performansları hemen hemen eşit.(Kaynak çok güvenilir değil)

Nasıl bir işlem yaparak NVIDIA kartınız ile başlatıyorsunuz? Bir de baktığım kadarı ile performansları hemen hemen eşit.(kaynak çok güvenilir değil)

NVIDIA Denetim Masası uygulamasından seçiyorum şey de var görüntü bağdaştırıcısı özelliklerine girince bilgisayar sadece HD grapcihs 3000'i görüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı