Sistem Windows 7 kurarken siyah ekranda kalıyor

muhammedxs

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, laptopta Windows 10 yuklu ama dosyalari eksik olduğu icin surekli kapanıyor vs. Bende bu yuzden Rufus ile USB'ye Windows 7 yazdim taktim starting Windows yazisindan sonra siyah ekranda kalıyor. Çözümü nedir acaba?

Windows 7 kurulumunda kronik galiba Technopat'ın kendi sayfasındaki ISO'yu indirip yazın ve kurulumunda o siyah ekranda ben 1.5saat beklediğimi hatırlıyorum ama Windows 7'nin desteği kalktı RAM'ın 4 GB'den fazlaysa Windows 10'da kal zaten Steam bile W7 ve W8'den desteğini kaldırıyor bence hiç geçme bile. İlla geçeceğim diyorsanda Technopat'ın kendi sayfasındaki ISO'dan indir.

Çok sebebi olabilir, öncelikle UEFI kaynaklı sorun olabilir ya Windows 7 ISO dosyan UEFI desteklemiyor ya da BIOS ayarlarında gerekli ayarları yapmadın.

Merhaba, laptopta Windows 10 yuklu ama dosyalari eksik olduğu icin surekli kapanıyor vs. bende bu yuzden Rufus ile USB'ye Windows 7 yazdim taktim starting Windows yazisindan sonra siyah ekranda kalıyor. Çözümü nedir acaba?

Eğer hiçbir çözüm bulamazsanız Win 8.1, Linux veya sistem iyiyse Windows 11 kurun.

Sistem yeni nesilse kurulmayabilir.

Sistem 12 yillik :D

Eğer hiçbir çözüm bulamazsanız Win 8.1, Linux veya sistem iyiyse Windows 11 kurun.
8.1 indiriyorum hocam

Çok sebebi olabilir, öncelikle UEFI kaynaklı sorun olabilir ya Windows 7 ISO dosyan UEFI desteklemiyor ya da BIOS ayarlarında gerekli ayarları yapmadın.

Gerekli ayarları yaptım BIOS'da.

Windows 7 kurulumunda kronik galiba Technopat'ın kendi sayfasındaki ISO'yu indirip yazın ve kurulumunda o siyah ekranda ben 1.5saat beklediğimi hatırlıyorum ama Windows 7'nin desteği kalktı RAM'ın 4 GB'den fazlaysa Windows 10'da kal zaten Steam bile W7 ve W8'den desteğini kaldırıyor bence hiç geçme bile. İlla geçeceğim diyorsanda Technopat'ın kendi sayfasındaki ISO'dan indir.

Technopat'tan indirdim zaten ancak önemi yok 8.1 indiriyorum şu an ve 1.5 saatin ardından oldu mu yoksa.

Yeni konular

Geri
Yukarı