Çözüldü Sistem Windows'a gelemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

novamour

Decapat
Daha fazla  
Anakart
P5G41M-LX
Merhaba arkadaşlar, bugün bilgisayarım açılmıyordu bende uzay montaj yapıp deneyerek düzelttim ve sistemi kasasız kullanmaya karar verdim fakat fotoğraftaki ekranda kalıyorum, klavyem çalışmıyor Windows gelmeden. Ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• IMG_2765.jpeg
    IMG_2765.jpeg
    169,5 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:
Çözüm
BIOS pilini çıkarıp dik bir şekilde +ve- uçlarına gelecek şekilde koyup biraz bekle BIOS sıfırlanacaktır. Sonra tekrar sistemi çalıştırıp deneyin.

Hocam sorunu çözdüm ama biraz saçma. Klavye mouse ve kulaklık bağlantılarını söküp öyle açıyorum sorunsuz açılıyor sonra takıp kullanıyorum.
Var hocam yerde kurduğumda sistemi açılmıştı şimdi masanın üstüne düzenli şekilde koydum kalıyor burada. Klavye çalışsa yapılır gibi aslında.

Klavyenizi anakartın üzerinde bulunan USB 2.0 portlarına takıp dener misiniz?

BIOS pilini çıkarıp dik bir şekilde +ve- uçlarına gelecek şekilde koyup biraz bekle BIOS sıfırlanacaktır. Sonra tekrar sistemi çalıştırıp deneyin.

Hocam sorunu çözdüm ama biraz saçma. Klavye mouse ve kulaklık bağlantılarını söküp öyle açıyorum sorunsuz açılıyor sonra takıp kullanıyorum.

Çözüm

Geri
Yukarı