Sistem yeşil ekran veriyor, ekran tamamen siyah oluyor

IMG_20220824_134150.jpg

Şimdi de bu hatayı veriyor. Faremi oynatamıyorum.

Aynı şeyleri 22.7.1 sürümünde yaşıyordum güvenli modda Radeon 22.8.1 yükleyince düzeldi.
Bende 22.6.1 yüklü. Daha güncelini vermiyor zaten. DDU ile silip bir daha yüklemeyi deneyeceğim.

DDU ile sürücüyü tamamen kaldırdım, yeniden başlattım ve yine aynısı oldu. Şu anda sadece ekranda görev çubuğu çizgisi ve dokunmatik klavye simgesi görünüyor.

Yeni sürücüyü de yüklemeyi deneyin.
Güvenli modda yüklemeye çalıştım, hata 192 verdi. Hataya göre bozuk Windows dosyalarından kaynaklı. Ama ben zaten sfc /scannow ve dism komutlarını uygulamıştım. Normal modda kurayım desem 1-2 dakika sonra ekran gidiyor.

Sürücüyü tamamen sildiğime göre bu hataları vermeye devam etmemesi gerekmez mi? Yoksa UHD 620 sürücüsünde bir sorun olabilir mi?

Güvenli modda yüklemeye çalıştım, hata 192 verdi. Hataya göre bozuk Windows dosyalarından kaynaklı. Ama ben zaten sfc /scannow ve dism komutlarını uygulamıştım. Normal modda kurayım desem 1-2 dakika sonra ekran gidiyor.

Sürücüyü tamamen sildiğime göre bu hataları vermeye devam etmemesi gerekmez mi? Yoksa UHD 620 sürücüsünde bir sorun olabilir mi?
UHD 620 İşlemcinin onboad ekran kartı değil mi PC oyunlar dışında o ekran kartını kullanıyorsa (Ki yüksek ihtimalle böyle.) sorun ondadır.

Yeni konular

Geri
Yukarı