Sistem yetmediği için RDR 2 iade etmeli miyim?

Sistem
Ryzen 5 1600 AF
GTX 1050 Ti
8+8 16 GB RAM 3000MHz
Büyük bir hevesle aldım belki ince ayarlarla güzel bir FPS alırım diye ama öyle olmadı. İnce ayarlardan pek anlamıyorum zaten. Henüz 2 saat olmadı. Oyunu oynamayı çok istiyordum ama yapacak bir şey yok. İade etmeli miyim?

Sistem
Ryzen 5 1600 AF
GTX 1050 Ti
8+8 16 GB RAM 3000MHz
Büyük bir hevesle aldım belki ince ayarlarla güzel bir FPS alırım diye ama öyle olmadı. İnce ayarlardan pek anlamıyorum zaten. Henüz 2 saat olmadı. Oyunu oynamayı çok istiyordum ama yapacak bir şey yok. İade etmeli miyim?

İleri de sistem alma ihtimaliniz varsa etmeyin ancak ileride sistem falan alamam diyorsanız iade edin.

Sistem.
Ryzen 5 1600 AF.
GTX 1050 Ti.
8+8 16 GB RAM 3000MHz.

Bence etme dostum. Bende 512MB ekran kartı olan masaüstü bilgisayar vardı. Epic Games bedava GTA 5 dağıtırken almadım. Zaten oynayamam ne gerek var diye. Ama sonra iyi bir PC aldım. Şimdi pişmanım keşke alsaydım diyorum.

Nasıl yetmiyor hocam? En düşük ayarları deneyin, hatta çözünürlüğü de bir tutam
düşürün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem.
Ryzen 5 1600 AF.
GTX 1050 Ti.
8+8 16 GB RAM 3000MHz.

Bence etme. Çünkü ekran kartım yetmediği için bedava GTA 5 kampanyasından yararlanmamıştım. Aradan 1-2 ay geçti ekran kartımı değiştim oyunu almadığıma pişman oldum. İndirme girince 80₺ ye aldım. Ama oyunu iade edip sisteme ekleme yaparım başka oyun alırım dersen iade edebilirsin.

Nasıl yetmiyor hocam? En düşük ayarları deneyin, hatta çözünürlüğü de bir tutam
Düşürün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sıkıntıda orada hocam. Grafik kötü olunca sarmıyor oynama isteği de kalmıyor. Yüksek ayarda oynayınca da FPS düşüyor adam vurmak bile zor oluyor.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı