Sistem yükseltme önerisi

Xeon 775'lik işlemcilere yönelebilirsin overclockla akar gidersin.

İyidir ama Q9650 çok daha iyidir. Senin bütçen ne bu iş için kaç paran var.

775 Xeon'lar fena değil de sağlam soğutma istiyorlar bir de çok sorun çıkarıyorlar. Anakart overclock için uygun değilse eziyet yaşatır.

Azönce fark ettim 2 slotlu olduğunu ancak Ali Express'de 4 GB DDR 2 RAM'lar bulunabiliyor.

Anakart Max 4 GB kabul ediyor hocam.
Q8200 iyi olarak mı kötü olarak mı?
Şu bütçeyi bi öğrenebilsek müthiş olur.

Xeon 775'lik işlemcilere yönelebilirsin overclockla akar gidersin.

İyidir ama Q9650 çok daha iyidir. Senin bütçen ne bu iş için kaç paran var.

O anakart Max 4 GB destekliyor AliExpress'den filanda 4x4 RAM yapamazsın.

Bütçem 1K denilenebilir biraz fazla da çıkarım.

775 Xeon'lar fena değil de sağlam soğutma istiyorlar bir de çok sorun çıkarıyorlar. Anakart overclock için uygun değilse eziyet yaşatır.

Anakart Max 4 GB kabul ediyor hocam.

Şu bütçeyi bi öğrenebilsek müthiş olur.
en ucuz parçaları arıyorum

1.5 k falan Max ama dediğim gibi 1K altı daha iyi olur benim için doğum günü hediyesi olarak vereceğim bütçemi fazla sarssın istemiyorum.

Son düzenleme:
Bütçem 1K denilenebilir biraz fazla da çıkarım.

En ucuz parçaları arıyorum

1.5 k falan Max ama dediğim gibi 1K altı daha iyi olur benim için doğum günü hediyesi olarak vereceğim bütçemi fazla sarssın istemiyorum.

Dediğim gibi Core Quad Q9650 4 GB RAM yanına da GTX 750 RX 550 R7 240 çekilse 1.5k ya maximum verim bu olur. Sadece Valorant odaklı olacaksa ekran kartından biraz kısabilirsiniz işlemci daha önemli Valorant tarzı oyunlarda.

Dediğim gibi Core Quad Q9650 4 GB RAM yanına da GTX 750 RX 550 R7 240 çekilse 1.5k ya maximum verim bu olur. Sadece Valorant odaklı olacaksa ekran kartından biraz kısabilirsiniz işlemci daha önemli Valorant tarzı oyunlarda.

Sadece Valorant bir de minecıraft Roblox filan takılacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı