Çözüldü Sistem yükseltme sonrası sistemde KMSpico kalır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MFO10

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün format attım ve Windows 8.1'den 10'a geçiş yaptım. 8.1 sürümünde KMSpico ile etkinleştirme yapmıştım. Format atarken her şeyi sildim, bilgisayarda herhangi bir şey kalmadı ancak Windows sanırım Outlook hesabıma bağlı olduğu için etkinleştirme kısmında "Windows, Microsoft hesabınıza bağlı bir dijital lisans ile etkinleştirildi" yazıyor.
KMSpico hala bilgisayarımda mı? Tekrar format mı atmam gerek yoksa direkt değiştirmenin bir zararı olmaz mı? KMSpico'yu silip Key almak istiyorum ama hala dosyaların arasında var mı ondan emin değilim.

Son düzenleme:
Çözüm
Temiz kurulum yaptıysanız gitmiştir. Lisans neden gitmedi bilmiyorum ancak bazen böyle kalabildiğini duymuştum. Şu anda lisansınız korsan da olsa sisteminizde KMSpico yoksa zararlarından endişelenmeniz gerekmez ki temiz kurulum yaptıysanız dediğim gibi yazılımın kendisi gitmiştir.
Temiz kurulum yaptıysanız gitmiştir. Lisans neden gitmedi bilmiyorum ancak bazen böyle kalabildiğini duymuştum. Şu anda lisansınız korsan da olsa sisteminizde KMSpico yoksa zararlarından endişelenmeniz gerekmez ki temiz kurulum yaptıysanız dediğim gibi yazılımın kendisi gitmiştir.

Çözüm

Çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı