Çözüldü Sistemde KMSpico var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Efbiay0

Decapat
Bu aralar KMSpico hakkında çok konu açılıyor. Ben de merak ettim. Sistemde KMSpico var mı?

1627379194463.png

Çözüm
CMD'yi yönetici olarak çalıştır ardından "slmgr /xpr" komutunu yaz. Makine kalıcı etkinleştirildi yazıyorsa sorun yoktur. Tarih veriyorsa eğer "****** tarihinde sona erecek" yazarsa KMSpico gibi korsan yola başvurulmuş demektir.
CMD'yi yönetici olarak çalıştır ardından "slmgr /xpr" komutunu yaz. Makine kalıcı etkinleştirildi yazıyorsa sorun yoktur. Tarih veriyorsa eğer "****** tarihinde sona erecek" yazarsa KMSpico gibi korsan yola başvurulmuş demektir.
Hocam ben de öyle yazıyor bilgisayarcıya götürmüştü babam normalde formatı ben atarım ama bilgisayarcıya attırmış hem fan temizliği ve değişimi de yaptırtmış şuan sizin dediğin gibi Toplu etkinleştirme **** tarihte bitecek diyor sorun olur mu? Ve bu nedir?

Hocam ben de öyle yazıyor bilgisayarcıya götürmüştü babam normalde formatı ben atarım ama bilgisayarcıya attırmış hem fan temizliği ve değişimi de yaptırtmış şuan sizin dediğin gibi Toplu etkinleştirme **** tarihte bitecek diyor sorun olur mu? Ve bu nedir?
KMSpico olabilir hocam. Kendiniz temiz bir format atın. 50 TL'yede Retail key alın keyfinize bakın. Eğer nasıl yapılır bilmiyorsanız internette milyonlarca video var.

KMSpico olabilir hocam. Kendiniz temiz bir format atın. 50 TL'yede Retail key alın keyfinize bakın.
Şuan da format atmak gibi bir şansım yok daha doğrusu vaktim yok bu KMSpico denen şey zararlı mı? Bilgisayarımda genelde şifre vs. tutmuyorum ancak bazen bankacılık işleri vs. yapıyorum Keylogger falansa sıkıntı.

Geri
Yukarı