Sistemde 3 SSD aynı anda kullanılabilir mi?

Bütçe
700
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Kioxia
Anakart
Asus prime B450M-K II 4400(OC) MHz mATX anakart
Şu an kullanmış olduğum bilgisayarımda(güncel bir sistem) Kioxia Exceria 480GB SATA3 SSD var. Yeterli gelmediği için yeni bir SSD almak istedim. Şu anki SSD'mden memnun olduğum için aynısından bir tane daha almayı düşünüyorum. Amazon'a baktığımda Prime üyesi olduğum için aynı üründen bir tane daha hediye veriyor. Yani 3 tane SSD olmuş olacak. Bu 3 SSD'yi aynı anda kullanabilir miyim? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Şu an kullanmış olduğum bilgisayarımda(güncel bir sistem) Kioxia Exceria 480GB SATA3 SSD var. Yeterli gelmediği için yeni bir SSD almak istedim. Şu anki SSD'mden memnun olduğum için aynısından bir tane daha almayı düşünüyorum. Amazon'a baktığımda Prime üyesi olduğum için aynı üründen bir tane daha hediye veriyor. Yani 3 tane SSD olmuş olacak. Bu 3 SSD'yi aynı anda kullanabilir miyim? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Anakartınızda 4 Sata 1 m2 olmak üzere 5 adet SSD kullanacak kadar port var.

Ayrıca o SSD'yi amazonun 1 alana 1 bedava şeklinde vermesi imkansız. Prime üyesi olarak kontrol ettiğimde bahsettiğiniz kampanyayı görüntüleyemiyorum.

Birine hediye olarak gönderiyorsun yani.

IMG_20220924_010844.jpg

hocam adres bilgilerinden dolayı diğer ss'i atamıyorum fakat ödeme kısmına geldiğimde hediye seçenekleri kısmında bu ürün hediyedir adı altında belirtmiş olduğum ssd var.

kendime hediye gönderemezmiyim :)
Tamam işte dostum. Ödemesini senin yapıp , başka birine teslimatını gerçekleştirmen için o seçenek var. Dilediğin başka bir ürünü sepetine eklersen aynı seçeneklerin onda da gözüktüğünü görürsün.

Yeni konular

Geri
Yukarı