Sistemde 3 SSD aynı anda kullanılabilir mi?

Bütçe
700
hocam adres bilgilerinden dolayı diğer ss'i atamıyorum fakat ödeme kısmına geldiğimde hediye seçenekleri kısmında bu ürün hediyedir adı altında belirtmiş olduğum ssd var.

kendime hediye gönderemezmiyim :)
Hiç kullanmadım ama gönderebilirsin tabi. Muhtemelen bir kart falan koyuyorlardır ya da epostaya mesaj gidiyordur sadece. Yani dünyanın hiçbir yerinde bir elektronik eşya alıp aynısının hediye verildiği görülmemiştir muhtemelen 😁

Öyle bir şey olsa Amazon'u
ups-boobs-u-sozluk-abazanlari-ile-bir-odaya-atmak_2035793.gif

Konuyu kilitlemek adına yazıyorum . Mevcut kullandığınız Anakart olan b450mk2 modelinde 4 adet Sata girişi bulunmaktadır. Ayrıca m2 slotuda mevcuttur. Toplamda bütün SSD yuvalarını 4 SATA + 1 M2 olmak üzere kullanır iseniz 5 ssd kullanabilirsiniz.

Tamam işte dostum. Ödemesini senin yapıp , başka birine teslimatını gerçekleştirmen için o seçenek var. Dilediğin başka bir ürünü sepetine eklersen aynı seçeneklerin onda da gözüktüğünü görürsün.
Pardon dostum ben konuyu biraz yanlış anlamışım. Farklı tarzda okumuşum. şimdi anladım. peki ben bu ssdyi takıp 2 ssd yapabilirmiyim

Dostlar olayı biraz yanlış anlamışım. Meşgul ettiğim için özür diliyorum. Konuyu şuraya çevirecek olursam belirttiğim SSD'nin aynısını takıp bu SSD'den 2 tane yapabilir miyim?

hocam teknolojik kelimelerden pek anlamam. takabiliyormuyum yani ?
Evet takabilirsiniz. Anakartınızın kutusundan 2 tane kablo çıkıyor SSD için. Biri şuan kullandığınıza takılı. Yeni aldığınız SSD'yi takmak için Anakartın kutusunda bulunan diğer kabloyu kullanacaksınız bunuda belirteym sonradan masrafa girmeyin.

Geri
Yukarı